کد خبر: 90248 A

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خبر داد؛

یارانه مابه‌التفاوت قیمت دارو به بخشی از بیماران بیمه شده تامین اجتماعی که وزارت بهداشت شماره حساب آن‌ها را در اختیار داشته، امروز پرداخت می‌شود.

ایلنا: وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: شورای عالی انقلاب فرهنگی شب گذشته اختیار انتزاع و تصمیم‌گیری در مورد دانشگاه‌های علوم پزشکی ایران را به وزیر داد.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: شورای عالی انقلاب فرهنگی شب گذشته اختیار انتزاع و تصمیم گیری در مورد دانشگاههای علوم پزشکی ایران را به وزیر داد.

"محمد حسن طریقت منفرد" با بیان اینکه این امر به خوبی و بر اساس مبانی کار‌شناسی پیش می‌رود، تصریح کرد: در این هفته دستورالعمل این موضوع صادر می‌شود.

پرداخت ما به‌ التفاوت قیمت دارو از امروز

وی در ادامه از پرداخت مابه‌التفاوت قیمت دارو به بخشی از بیمه‌شدگان تامین اجتماعی خبر داد.

محمدحسن طریقت منفرد در حاشیه جلسه هیات دولت، گفت: یارانه مابه‌التفاوت قیمت دارو به بخشی از بیماران بیمه شده تامین اجتماعی که وزارت بهداشت شماره حساب آن‌ها را در اختیار داشته، امروز پرداخت می‌شود.

وی در این باره افزود: دیگر بیمارانی که در این زمینه مطالبه دارند می‌توانند با شماره تلفن ۱۴۹۰ تماس گرفته و مشخصات خود را اعلام کنند تا پس از طی مراحل مربوطه، مابه‌التفاوت قیمت داروی این بیماران نیز پرداخت شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر