کد خبر: 93957 A

استفاده بهینه از تجهیزات باکیفیت و استاندارد باعث جلوگیری از ضرر و زیان‌های مالی و حتی جانی و آرامش خاطر افراد خواهد شد و به همین دلیل پنجمین نمایشگاه تخصصی سیستمهای ایمنی و حفاظتی با هدف پاسخگویی به نیاز مردم در این زمینه برگزار می‌شود.

ایلنا: پنجمین نمایشگاه تخصصی سیستمهای ایمنی و حفاظتی با هدف آشنا ساختن مردم و فرهنگ سازی در بکارگیری تجهیزات ایمنی و حفاظتی و ارائه آخرین دستاوردهای این حرفه ۲۸ تا ۳۱ مرداد در تهران برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، امیر تیمور‌نژاد مدیر برگزاری پنجمین نمایشگاه تخصصی سیستمهای ایمنی و حفاظتی با اعلام این خبر گفت: با توجه به افزایش تعداد اماکن در سال‌های اخیرو خطرهای متعدد، مساله برقراری امنیت و آرامش مورد توجه بیشتری قرار گرفته است و به همین دلیل، تقاضا برای استفاده از این تجهیزات نیز افزایش یافته است.

وی افزود: استفاده بهینه از تجهیزات باکیفیت و استاندارد باعث جلوگیری از ضرر و زیان‌های مالی و حتی جانی و آرامش خاطر افراد خواهد شد و به همین دلیل پنجمین نمایشگاه تخصصی سیستمهای ایمنی و حفاظتی با هدف پاسخگویی به نیاز مردم در این زمینه برگزار می‌شود.

تیمورنژاد همچنین گفت: این نمایشگاه با موضوع‌های طراحی و مشاوره، دوربینهای مداربسته و تحت شبکه، اعلام و اطفاء حریق، دزدگیر اماکن، کنترل دسترسی، کنترل یکپارچه ساختمان، گیتهای فروشگاهی و سیستمهای بازرسی برگزار می‌شود.

مدیر برگزاری پنجمین نمایشگاه تخصصی سیستمهای ایمنی و حفاظتی گفت: در این نمایشگاه معتبر‌ترین شرکتهای سیستمهای ایمنی و حفاظتی تجهیزات خود را به نمایش خواهند گذاشت.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر