کد خبر: 98930 A

دبیر اجرایی چهاردهمین کنگره میکروب‌شناسی ایران خبرداد:

بیش از ۱۳۰۰ مقاله به دبیرخانه کنگره واصل شده است که ازاین تعداد حدود ۱۱۰۰ مقاله برگزیده شده است.

ایلنا: دبیر اجرایی چهاردهمین کنگره میکروب‌شناسی ایران ازبرگزاری این کنگره از ۶تا۸ شهریورماه خبرداد.

به گزارش خبرنگارایلنا؛ دکتر موسوی در نشست خبری چهارمین کنگره میکروب‌شناسی ایران گفت: بیش از ۱۰ کشور از کشورهای همسایه، اروپایی و آسیایی در این کنگره شرکت خواهند کرد.

وی با اشاره به اینکه بیش از ۶ سخنران مدعو از دانشمندان اروپایی در چهاردهمین کنگره میکروب‌شناسی ایران خواهیم داشت، افزود: بیش از ۱۳۰۰ مقاله به دبیرخانه کنگره واصل شده است که ازاین تعداد حدود ۱۱۰۰ مقاله برگزیده شده است.

موسوی تصریح کرد: از مقاله‌های برگزیده ۵۰ مقاله به صورت سخنرانی و ۱۰۵۰ مقاله به صورت پو ستر ارائه خواهد شد.

وی به وجود ۷ پنل علمی با حضور دانشمندان ایرانی و خارجی اشاره کرد و افزود: دراین پنلهای علمی درمورد آخرین دستاوردهای علم میکروب‌شناسی بحث می‌شود و پرسش و پاسخ‌هایی نیز در این زمینه خواهد شد.

به گفته دبیر اجرایی چهاردهمین کنگره میکروب‌شناسی ایران ۱۱ کارگاه علمی با همکاری دانشگاه‌ها و موسسات تحقیقاتی در این کنگره برگزار می‌شود.

موسوی با بیان اینکه در این کنگره از پیشکسوتان علم میکروب‌شناسی تجلیل می‌شود، افزود: همچنین پژوهشگران بر‌تر در زمینه میکروب‌شناسی انتخاب و به آن‌ها لوح و جوایزی نیز اهدا خواهد شد.

وی افزود: بیش از ۲۰ مقاله منتخب خواهیم داشت که در مجلات علمی انجمن میکروب‌شناسی به چاپ خواهد رسید.

دبیر اجرایی چهاردهمین کنگره میکروب‌شناسی ایران به تفاوت این کنگره با کنگره‌های سال‌های گذشته اشاره کرد و افزود: کنگره‌های سال‌های گذشته با محوریت یکی از دانشگاه‌ها و با حمایت از آن‌ها برگزار می‌شد اما امسال انجمن میکروب‌شناسی ایران وارد کار شده است و در شرایط فعلی این فعالیت سنگین را تقبل کرده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر