کد خبر: 99127 A

اساس برگزاری این نمایشگاه رعایت استاندارهای لازم برای کودکان ومسائل علمی وتخصصی برای کودکان ونوجوانان است باید تمامی نکات را در این زمینه رعایت کند.

ایلنا: رییس بیمارستان مفید گفت: اساس برگزاری این نمایشگاه رعایت استاندارهای لازم برای کودکان و مسائل علمی و تخصصی برای کودکان و نوجوانان است باید تمامی نکات را در این زمینه رعایت کند.

به گزارش ایلنا، با حضور رییس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی- رییس انجمن صنفی مبلمان ایران،دبیر و برخی اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس، رییس بیمارستان کودکان مفید و.... افتتاح شد.

محسن روز رخ رییس بیمارستان مفید در این نمایشگاه با بیان اینکه اسباب بازی وسایر وسایل مربوط به نوزاد و نوجوان در صورتی که استاندارهای لازم را نداشته باشد برای کودک ایجاد حساسیت می کند،گفت: تمامی شرکت ها و غرفه داران حاضر در نمایشگاه باید به این نکات اساسی توجه کنند.

وی ادامه داد: اساس برگزاری این نمایشگاه رعایت استاندارهای لازم برای کودکان ومسائل علمی وتخصصی برای کودکان ونوجوانان است باید تمامی نکات را در این زمینه رعایت کند.

رز رخ در ادامه تصریح کرد: این نمایشگاه از شرکت های دعوت کرده که مواد و موارد بهداشتی را رعایت کرده تا مشکلاتی برای کودک و مادر ایجاد نشود.

رییس بیمارستان مفید خاطر نشان کرد: تا کنون سعی تلاش شده تاشرکت ها ی تولید کننده برای مادر و کودک مشکلاتی در زمینه بهداشتی ایجاد نشود.

حمایت از تولید کنندگان مبلمان افزایش ارز آوری را به دنبال دارد

کاظم جلالی رییس مرکز پ‍ژوهش های مجلس دراین چهارمین نمایشگاه با بیان اینکه برگزاری نمایشگاه تخصصی برای کودکان حرکت بسیار مطلوبی بوده است گفت: این اقدام و برگزاری چنین نمایگشاه های برای سلامیت کودکان و آینده سازان بسیار موثر است.

وی ادامه داد: با توجه به پشرفت های صورت گرفته در صنعت مبل و اشتغال زایی در آن باید از چنین ظرفیت های استفاده مفید کنیم.

جلالی در ادامه تصریح کرد: باید با اقدامات صورت گرفته برای صادرات این صنعت حمایت های لازم صورت گیرد.

رییس مرکز پژوهش های مجلس در ادامه اظهار داشت: این صنعت به سرعت به نتیجه می رسد بنابراین با حمایت های بیشتر می توان از این صنعت برای ارز آوری و اشتغال زایی بهره بگیریم.

وی خاطر نشان کرد: با ارتقای این صنعت می توان کیفیت زندگی مردم و تولید کنندگان را افزایش دهیم.

جلالی یاد آور شد: گزارشات رسیده حاکی از افزایش استاندارهای اسباب باز ی و سرویس خواب کودکان بود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر