کد خبر: 99422 A

رئیس اورژانس کشور:

نیروهای امدادی اورژانس ۱۱۵، بیش از یک میلیون و ۲۸۹ هزار و ۳۳۳ نفر از بیماران و مصدومان را برای دریافت مراقبتهای تخصصی بیشتر به مراکز درمانی منتقل کردند.

ایلنا: رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی کشور گفت: سال گذشته بیش از ۳۰۰ زایمان در اقصی نقاط کشور در آمبولانس اتفاق افتاد.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت بهداشت محمد تقی طالبیان گفت: بیش از ۳۰۰ زایمان زنان باردار در اقصی نقاط کشور توسط تیم‌های امدادی اورژانس ۱۱۵ در منزل، ‌ آمبولانس و حین انتقال صورت گرفته است.

وی افزود: بیش از ۱۵۰۰ تن از هموطنان عزیزمان طی احیای ‌قلبی و ریوی موفق تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵ به زندگی مجدد بازگشته‌اند.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی کشور گفت: نیروهای امدادی اورژانس ۱۱۵، بیش از یک میلیون و ۲۸۹ هزار و ۳۳۳ نفر از بیماران و مصدومان را برای دریافت مراقبتهای تخصصی بیشتر به مراکز درمانی منتقل کردند.

وی افزود: همچنین بیش از ۷۵۲ هزار و ۱۴۰ مورد از آسیب دیدگان و بیماران، توسط اقدام به موقع و تخصصی تیم‌های اورژانس ۱۱۵ در محل درمان شدند که این امر نشان دهنده توان علمی و عملی پرسنل خدوم اورژانس است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر