کد خبر: 46039 A

با حضور قائم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر؛

در حال حاضر اردوگاه چناران از نظر عمرانی و زیر ساختی در وضعیت بسیار مطلوبی قرار دارد و در عین حال در این اردوگاه چندین پروژه عمرانی دیگر در دستور کار مسئولان قرار دارد.

ایلنا: قائم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: نخستین مرکز نگهداری، درمان و کاهش آسیب معتادان ویژه بانوان در مشهد تجهیز شده و در آینده‌ نزدیک افتتاح می‌شود.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی ستاد مبارزه با مواد مخدر؛ طا‌ها طاهری در این بازدید که به همراه رئیس دبیرخانه شورای هماهنگی استان خراسان رضوی و کار‌شناسان مقابله و حقوقی شورای هماهنگی صورت گرفت بر اجرای هر چه سریع‌تر راه‌اندازی مرکز نگهداری، درمان و کاهش آسیب معتادان متجاهر (ماده ۱۶ قانون مبارزه با مواد مخدر) ویژه بانوان تأکید کرد و افزود: این مرکز به عنوان نخستین مرکز ماده ۱۶ ویژه بانوان در کشور است.

همچنین در این سفر، بخش جدید اردوگاه حرفه‌آموزی و کاردرمانی چناران (ماده ۴۲ قانون مبارزه با مواد مخدر) با حضور رئیس سازمان زندان‌های کشور، قائم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر و جمعی از مدیران امنیتی، انتظامی و قضائی استان افتتاح شد.

غلامحسین اسماعیلی، رئیس سازمان زندان‌های کشور در این مورد گفت: در حال حاضر اردوگاه چناران از نظر عمرانی و زیر ساختی در وضعیت بسیار مطلوبی قرار دارد و در عین حال در این اردوگاه چندین پروژه عمرانی دیگر در دستور کار مسئولان قرار دارد.

همچنین در بین بازدیدهای قائم مقام دبیرکل ستاد از پروژه‌های افتتاح شده و نقاط آلوده استان خراسان رضوی، در خصوص رفع برخی از مشکلات و کمبودهای موجود قول همکاری و مساعدت‌های لازم داده شد.

افتتاح سالن ملاقات مجازی (ویدیو کنفرانس)، کلینیک مثلثی و ۴ بند اقامتی از پروژه‌های جدید اردوگاه چناران بود که افتتاح شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر