کد خبر: 90208 A

رییس سازمان بهزیستی در جمع خبرنگاران خبر داد:

حضور پررنگ خیرین، توسعه NGO‌ها، همچنین حرکت جهشی در گسترش ساختمان سازی در دولت دهم و ارتقا در بودجه سازمان از گام‌های موثردر پیشرفت پروژه‌های اجرایی بهزیستی است.

ایلنا: زئیس سازمان بهزیستی، از افزایش ۱۳۰ درصدی خیرین بهزیستی خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، ساختمان جدید مرکز نگهداری معلولان زیر ۱۴ سال نارمک، صبح امروز با حضور ریاست سازمان بهزیستی، سمیعی مدیرکل بهزیستی استان تهران و جمعی از مسئولان سازمان، خیرین و معلولان افتتاح شد.

در حاشیه افتتاح این مرکز همایون هاشمی به جمع خبرنگاران آمد، گفت: ساز و کار این مرکز بر اساس رویکرد علمی مبتنی بر تجربیات کشورهای پیشرفته است. هدف از راه‌اندازی این مرکز ارائه خدمات توانبخشی حرفه‌ای است.

وی با تاکید بر اینکه بیش از ۱۳۰ درصد رشد در خیرین بهزیستی صورت گرفته است اظهار داشت: حضور پررنگ خیرین، توسعه NGO‌ها، همچنین حرکت جهشی در گسترش ساختمان سازی در دولت دهم و ارتقا در بودجه سازمان از گام‌های موثر در پیشرفت پروژه‌های اجرایی بهزیستی است.

رئیس سازمان بهزیستی همچنین از اجرای برنامه‌های خیریه به نفع سازمان بهزیستی توسط هنرمندان کشور خبر داد و افزود: در چندین فرهنگسرای تهران هنرپیشه‌های مشهور کشور هفته‌ای یک بار به نفع سازمان بهزیستی تئاتری را روی صحنه می‌برند.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر