کد خبر: 103291 A

بلیت‌های مرحله دوم پیش‌فروش این نمایش روزهای ۲۲ و ۲۵ و۲۶ شهریور ماه، به تعداد محدود و به قیمت ۲۰هزار تومان تعیین شده است.

ایلنا: مرحله دوم پیش فروش بلیت‌های نمایش «سنگ‌ها در جیب‌هایش» به کارگردانی پارسا پیروزفر آغاز شد.
به گزارش ایلنا، با به اتمام رسیدن بلیط‌‌های مرحله اول پیش‌فروش نمایش «سنگ‌ها در جیب‌هایش» به کارگردانی پارسا پیروزفر، پیش‌فروش مرحله دوم این نمایش در سایت تماشاخانه ایرانشهر آغاز شد. علاقه‌مندان برای خرید بلیت مرحله دوم پیش‌فروش نمایش «سنگ‌ها درجیب‌هایش» می‌توانند به سایت «تماشاخانه ایرانشهر به نشانی اینترنتی www. tamashakhaneh. ir مراجعه کنند.
بلیت‌های مرحله دوم پیش‌فروش این نمایش روزهای ۲۲ و ۲۵ و۲۶ شهریور ماه، به تعداد محدود و به قیمت ۲۰هزار تومان تعیین شده است.
مرحله اول پیش‌فروش با حمایت گروه اجرایی و تماشاخانه ایرانشهر، دانشجویان و علاقه‌مندان از تخفیف ۲۵ درصدی برخوردار شدند که با اتمام بلیت‌های این مرحله از امروز مرحله دوم پیش فروش آغاز می‌شود.
نمایش «سنگ‌ها در جیب‌هایش» نوشته مری جونز و با بازی پارسا پیروزفر و رضا بهبودی از ۲۰ شهریور ماه در سالن استاد ناظر زادهٔ تماشاخانه ایرانشهر به روی صحنه می‌رود.
از دیگر عوامل این نمایش می‌توان به آتوسا قلم‌فرسایی: طراح صحنه و لباس، آرش فصیح: دستیار کارگردان و مدیر تولید و بهاره مصدقیان: منشی صحنه، اشاره کرد.
همچنین مریم دادخواه به عنوان مجری طرح، این گروه نمایشی را همراهی می‌کند.

پارسا پیروزفر سنگ‌ها در جیب‌هایش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر