کد خبر: 67249 A

دومین روز اجرای عمومی نمایش مرکب خوانی ارکستر مردگان به کارگردانی محمودرضا رحیمی پذیرای اعضای گروه تئا‌تر شایا بود.

ایلنا: چندنفر از هنرمندان و دست‌اندرکاران اعضای گروه تئا‌تر شایا مرکب از: بهرام بدخشانی، بهناز نازی، سیاوش چراغی‌پور، یعقوب صالحی، کتانه افشاری‌نژاد، علیرضا شیر دل، رضا مهدی‌زاده، بهار نوحیان، مجید تفرشی، آهو ایمانی، منصوره و امیر قره باغی در دومین روز از اجرای عمومی نمایش مرکب خوانی ارکستر مردگان به تماشای آن نشست و در پایان نیز نمایش به این گروه تقدیم شد.
به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی این نمایش، حمیدرضا نعیمی (نویسنده و بازیگر این نمایش) و علی زارعی (مدیر اجرا) نیز از اعضای گروه تئا‌تر شایا هستند.
مرکب خوانی ارکستر مردگان نمایشی که در سی و یکمین جشنواره بین المللی تئا‌تر فجر با استقبال غیرمنتظره تماشاگران مواجه شد و تحسین منتقدان را برانگیخت، جدید‌ترین همکاری مشترک محمودرضا رحیمی (کارگردان) و حمیدرضا نعیمی (نویسنده نمایش) بوده و در چهار شب نخست اجرا با استقبال کم نظیر هنرمندان، دست اندرکاران تئا‌تر، منتقدان و دانشجویان مواجه شده است. این نمایش شامل پنج اپیزود به اسامی: سوگ چامهٔ ایرج (نسخه‌ای برای گوسانی) که روایت فریدون و پسرانش بر اساس شاهنامهٔ فردوسی است به همراه مجلس وزیرکشی (مکاشفه در چگونگی بر دار شدن امیر حسنک وزیر)، تیغ ماهی (روایت یکی از وزرای قجر و پسرش)، آوار پریشانی (روایت شاعری به همراه همسرش در محضر برای طلاق) و اپیزود نزاع (روایت واگویه‌های انسان‌ها هنگام ماهیگیری) است که هریک به شیوه‌ای خاص با داستان دیگر ارتباط پیدا می‌کند.
مرکب خوانی ارکستر مردگان همه روزه ساعت ۳۰/۱۹ در تالار قشقایی تئا‌تر شهر به مدت ۷۵ دقیقه به روی صحنه می‌رود. این نمایش را گروه تئا‌تر نیوشا تولید کرده و شماره تلفن ۰۹۳۳۷۳۸۸۵۷۶ نیز برای رزرو بلیط این نمایش اختصاص یافته است.

نمایش مرکب خوانی ارکستر مردگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر