کد خبر: 67713 A

نمایش «پیانو» زندگی یک زوج را از بعد روان‌شناختی مورد چالش قرار می‌دهد که پس از پایان این نمایش تماشاگران به بحث و گفتگو و نقد آن پرداختند.

ایلنا: نخستین رپرتوار نمایشنامه خوانی به دبیری «وحید نفر» و حمایت بنیاد رودکی با نمایشنامه خوانی «پیانو» به نویسندگی طوفان مهردادیان و کارگردانی بنفشه اعرابی روز شنبه ۷ اردیبهشت در تالار حافظ کلید خورد.
به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی بنیاد رودکی، این اقدام که برای اولین بار صورت گرفت با استقبال علاقمندان، خبرنگاران و هنرمندانی ازجمله خشایار راد، روح ا... جعفری، ابوذر ساعدی، فرانک کلان‌تر و... مواجه شد.
نمایش «پیانو» زندگی یک زوج را از بعد روان‌شناختی مورد چالش قرار می‌دهد که پس از پایان این نمایش تماشاگران به بحث و گفتگو و نقد آن پرداختند.
دومین جلسه نمایشنامه خوانی شنبه هفته آینده - ۱۴ اردیبهشت - با اجرای نمایش «جبر و احتمال در توان رستگاری» به نویسندگی «سیاوش پاکراه» و کارگردانی «روزبه سجادی حسینی» ادامه خواهد داشت.
نخستین رپرتوار نمایشنامه خوانی با دبیری «وحید نفر» و حمایت بنیاد رودکی شنبه‌های هرهفته ساعت ۱۸: ۳۰ در تالار حافظ برگزار می‌شود.

همچنین کلاس‌های آموزشی «فن بیان» با حضور نفر در بنیاد رودکی برگزار می‌شود.
این دوره که برای اولین بار در این مرکز برگزار می‌شود؛ با هدف ارتقاء سطح هنرجویان تئا‌تر از خرداد سال جاری توسط «وحید نفر» آغاز خواهد شد. ازآنجائیکه مهم‌ترین عنصردرهرنمایش بازیگراست و مهم‌ترین مسئله برای بازیگر فن بیان اوست و چون این امر بعنوان با اهمیت‌ترین اصول بهداشت صوت برای بازیگر مطرح است لذا آشنایی با این رکن اساسی رشته تئا‌تر برای علاقمندان و فعالان در این عرصه ضروری است.
این دوره در ۱۰ جلسه ۴ ساعته در محل مرکز آموزش هنری بنیاد برگزار خواهد شد.
علاقمندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه مرکز آموزش در سایت بنیاد رودکی مراجعه یا با شماره‌های ۹ و ۶۶۷۴۳۳۵۸ تماس بگیرند.

بنیاد رودکی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر