کد خبر: 72984 A

پیش فروش بلیت‌های نمایش یرما به کارگردانی علی رفیعی که قراراست از یک خرداد ماه سال جاری در تماشاخانه استاد حمید سمندریان روی صحنه برود، آغاز شد.

ایلنا: تماشاگرانی که تمایل به رزرو اینترنتی بلیت‌های نمایش یرما دارند، ازپنج شنبه 26 اردیبهشت ماه می‌توانند با مراجعه به سایت تماشاخانه به نشانی www.tamashakhaneh.ir نسبت به پیش خرید اینترنتی این نمایش اقدام کنند.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی تماشاخانه ایرانشهر،‌ این نمایش با یک گروه 40 نفره از بازیگران کارگاه بازیگری استاد رفیعی، تمرین و تولید شده است و هنرمندانی چون وحید آجرلو، مهدی اعتماد، سارا اکبری، مجتبی آقا میرزایی، مسعود جهانبخش، نسرین درخشان زاده، سارا رسول زاده، ساناز روشنی، مصطفی ساسانی، یلدا عباسی، شهلا ندری و...در این نمایش به ایفای نقش می‌پردازند.

دانشجویان و علاقمندان نمایش "یرما"می‌توانند در سه روز آغازین این نمایش (1تا3 خرداد) از تخفیف 25% برای تهیه بلیت و دیدن این نمایش بهرمند شوند. این تخفیف تنها ویژه دوران پیش فروش است و با شروع اجرای نمایش تمامی بلیت‌های باقیمانده به صورت تمام بها فرخته خواهد شد.

عوامل این نمایش 120 دقیقه‌ای را حمید پورآذری مشاور کارگردان، نورالدین حیدری ماهر دستیار کارگردان و علی رفیعی، نگار نعمتی و ندا نصر گرو ه طراحی لباس را تشکیل می‌دهند.

نمایش یرما
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر