کد خبر: 75281 A

زمان دقیق اجرای نمایش «چکامه رستاخیز» مشخص شد؛

این اثر نمایشی که یکی از آثار اجرا نشده آرتور میلر طی سال های اخیر در ایران است، روایت گر زندگی فرد قدرتمندی است که تصمیم دارد برای دست یافتن به پول و قدرت بیشتر یک مبارز را در دوران معاصر به شیوه قرون وسطی به صلیب بکشد.

نمایش ”چکامه رستاخیز” نوشته آرتورمیلر و کارگردانی داود دانشور از روز یکشنبه (5خردادماه) ساعت 19:15 در تالار چهارسوی مجموعه تئاتر شهر میزبان علاقه مندان خواهد بود.

به گزارش ایلنا، این اثر یکی از آثار اجرا نشده آرتور میلر طی سال های اخیر در ایران است که برای نخستین بار توسط گروه سینما تئاتر آیین به سرپرستی داوود دانشور روی صحنه خواهد رفت،

نمایش «چکامه رستاخیز» روایت گر زندگی فرد قدرتمندی است که تصمیم دارد برای دست یافتن به پول و قدرت بیشتر یک مبارز را در دوران معاصر به شیوه قرون وسطی به صلیب بکشد. در این راه از رسانه‌های بین‌المللی برای پوشش تصویری و مخابره این مراسم دعوت می‌کند و...

در این اثر نمایشی داوود دانشور در نقش (فیلیکس)، طوفان مهردادیان (هنری)، پریسا مقتدی (امیلی)، شهریار رشیدعلی‌پور(اسکیپ)، هوشنگ قوانلو (کاپیتان)، رضا امامی (استانلی)، مژگان خالقی (جینین) و حسین گودرزی، مهدی اسدی و مسعود کبیری در نقش سرباز به عنوان بازیگر حضور دارند.
قدرت‌الله صالحی (دستیار کارگردان)، محمود هندیانی (مدیر اجرایی، نینا نفیسی‌فرد (مدیر صحنه)، مهدیه مسلمی (منشی صحنه)، مهرداد دعوت‌خواه (عکس و فیلم)، نوژان مقدس (مسئول آکساسوار)، محمدرضا رشیدعلی‌پور (مسئول شبکه مجازی)، سجاد دلیری (تدارکات)، شیوا رشیدیان (طراح صحنه و لباس)، سینا ییلاق‌بیگی (دستیار صحنه)، قرزانه عاقلی (دستیار لباس)، بابک احمدی (مدیر روابط عمومی) عوامل اجرای این اثر نمایشی را تشکیل می دهند.
دانشور چهار سال قبل نمایش «پای پیاده» اثر اسلاومیر مروژک را در تالار سایه تئاتر شهر کارگردانی کرده بود.

داوود دانشور چکامه رستاخیز آرتور میلر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر