کد خبر: 75295 A

نمایشنامه «مرد بالشی» هشت شخصیت دارد، که نقش‌ها را پیام دهکردی، احمد مهران‌فر، علی سرابی و نوید محمدزاده ایفا می‌کنند.

ایلنا: زنگ افتتاح نمایش «مرد بالشی» به کارگردانی مشترک آیدا کیخایی و محمد یعقوبی شامگاه جمعه(3خرداد ماه) توسط ناظر زاده کرمانی هنرمند و مدرس با سابقه تئا‌تر به صدا دربیاید.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل تماشاخانه ایرانشهر، نمایش «مرد بالشی» نوشته مارتین مک‌دونا به کارگردانی مشترک محمد یعقوبی و آیدا کیخایی است که در روز افتتاح ساعت 18:30 و در ادامه اجراهای عادی راس ساعت 20:30 روی صحنه می رود. این نمایش درباره اتفاقاتی است که در شهری رخ داده و این ماجرا، به داستان‌های یک نویسنده مرتبط می‌شود.
نمایشنامه «مرد بالشی» هشت شخصیت دارد، که نقش‌ها را پیام دهکردی، احمد مهران‌فر، علی سرابی و نوید محمدزاده ایفا می‌کنند.
زنگ افتتاح نمایش «مرد بالشی» جمعه سوم خرداد با حضوراستاد ناظر زاده پژوهشکر تئاتر و جمعی از هنرمندان و پیشکسوتان عرصه نمایش در سالن شماره یک تماشاخانه ایرانشهر به صدا درمی‌آید.
یادآور می شود؛ تاکنون بزرگانی چون زنده‌یاد حمید سمندریان، استاد عزت الله انتظامی، علی نصیریان، جمشید مشایخی، دکتر علی رفیعی، هما روستا، شهلا ریاحی، اسماعیل شنگله، حمیدرضا افشار، ولی‌الله شیراندامی، پرویز پورحسینی، هادی مرزبان، منیژه محامدی، مجید جعفری، داریوش مودبیان... زنگ آیین آغازین بسیاری از نمایش‌ها را در تماشاخانه ایرانشهر به صدا درآورده‌اند.

علاقه‌مندان برای تماشای نمایش یاد شده می‌توانند به سایت مجموعه تماشاخانه ایرانشهر به نشانی اینترنتی www.tamashakhaneh.ir مراجعه و نسبت به تهیه بلیت اقدام کنند و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 88814115، 88814116، 88814125، 88814126 تماس حاصل فرمایند.

محمد یعقوبی آیین افتتاح آیدا کیخایی مرد بالشی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر