کد خبر: 82415 A

بابایی: کودکی را در این طرح با داشتن دست‌کش پرنده در حال پرواز نشان دادم که تاکیدی بر تاثیر نمایش در کودکان است. این طرح قابلیت ساخت عروسک و تبدیل شدن به انیمیشن را دارد.

ایلنا: نشان (لوگو) بازار تئاتر کودک و نوجوان توسط فرزانه بابایی طراحی شد.
به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، نشان بازار با این هدف طراحی شده است تا در سال‌های آتی یادآور بازار تئاتر و کانون باشد.
این نشان که توسط فرزانه بابایی طراحی شده دارای دورن مایه‌ای سنتی است و فضای بازار را با حرکت نمایشی کودکی با عروسک‌های دست کشی نشان می‌دهد.
بابایی این طرح را با استفاده از مداد رنگی و به کارگیری رنگ‌های شاد خلق کرده است.
بابایی با این توضیح که برای کشیدن این نشان، گرافیکی ساده و روان را در نظر داشتم، گفت: با در نظر گرفتن سلیقه بچه‌ها طرحی شاد و کودکانه کشیدم و سادگی طرح برایم بسیار مهم بود.
وی افزود: کودکی را در این طرح با داشتن دست‌کش پرنده در حال پرواز نشان دادم که تاکیدی بر تاثیر نمایش در کودکان است. این طرح قابلیت ساخت عروسک و تبدیل شدن به انیمیشن را دارد.
بازار تئا‌تر کودک و نوجوان با شعار «امروز، کودکی را به تئا‌تر ببریم» از ۸ تا ۱۲ تیر ماه در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب تهران برگزار می‌شود.
دسترسی به این خبر به همراه تصویر و خبرهای دیگر در پایگاه اطلاع‌رسانی كانون با نشانی www.kanoonnews.ir امكان‎پذیر است.

 

نخستین بازار تئاتر کودک و نوجوان طراحی نشان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر