کد خبر: 84550 A

نمایش «پروانه‌های غمگین در یک صبح دل انگیز بهاری» شیوه اجرایی متفاوتی دارد و 24 نمایش‌نامه را به مخاطب جهت اجرا پیشنهاد می‌دهد تا هر تماشاگر با توجه به فضای ذهنی و روحی خود نمایش مورد نظرش را از منویی که در اختیارش گذاشته شده؛ انتخاب کند.

ایلنا: نمایش «پروانه های غمگین در یک صبح دل انگیز بهاری» به کارگردانی سوگل قلاتیان از  7تیرماه در محوطه مجموعه تالار وحدت روی صحنه می‌رود.
به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی نمایش، «پروانه‌های غمگین در یک صبح دل انگیز بهاری» به نویسندگی و دراماتورژی سجاد افشاریان و کارگردانی سوگل قلاتیان که بیش از این در کافه تریای سالن اصلی مجموعه تئاتر روی صحنه رفته بود این بار در تالار وحدت اجرا می‌شود.
این نمایش شیوه اجرایی متفاوتی دارد و 24 نمایش‌نامه را به مخاطب جهت اجرا پیشنهاد می‌دهد تا هر تماشاگر با توجه به فضای ذهنی و روحی خود نمایش مورد نظرش را از منویی که در اختیارش گذاشته شده انتخاب کند. البته در اجرای مجدد «پروانه‌های غمگین من در یک صبح دل‌انگیز بهاری» برخی از بازیگران تغییر کرده‌اند و ایده‌های جدیدی در اجرا به کار گرفته می‌شود.
سوگل قلاتیان، محمد خوشبختیان، هیراد محمدی و... از جمله بازیگران نمایش پر بازیگر «پروانه‌های غمگین من در یک صبح دل‌انگیز بهاری» هستند.
نمایش «پروانه‌های غمگین من در یک صبح دل‌انگیز بهاری» از هفتم تیر، هر روز به جز شنبه‌ها در محوطه تالار وحدت در دو سانس 17:30 تا 20 اجرا می‌شود.

تالار وحدت پروانه های غمگین در یک صبح دل انگیز بهاری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر