کد خبر: 85146 A

در پوستر این نمایش آمده است: تماشای این نمایش برای افراد زیر ۱۸ سال ممنوع است و دیدنش به افرادی که دچار بیماری‌های قلبی هستند ابدا توصیه نمی‌شود.

ایلنا: شامگاه روز یکشنبه ۹ تیر ۹۲، نمایش «باغبان مرگ» جدید‌ترین نمایش گروه هنرهای اجرایی ویرگول، نوشته محمد چرمشیر و به کارگردانی آروند دشت‌آرای در محل تالار شمس تبریزی افتتاح می‌شود.
به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی نمایش، در این اثر نمایشی آتیلا پسیانی و طناز طباطبایی به ایفای نقش می‌‌پردازند. همچنین در پوستر این نمایش آمده است: تماشای این نمایش برای افراد زیر ۱۸ سال ممنوع است و دیدنش به افرادی که دچار بیماری‌های قلبی هستند ابدا توصیه نمی‌شود.
در این پروژه نمایشی، آتوسا قلمفرسایی (طراح لباس)، امیر دوانی (مدیر پروژه)، سعیده امیر ساعی (دستیار کارگردان)، بامداد افشار و آنکیدو دارش (طراح صدا)، آرش صالحی (طراح سیستم تعاملی تصویر)، رضا قاضیانی (عکاس)، بهراد جوانبخت (طراح گرافیک) و عسل عباسیان (مدیر روابط عمومی)، با «آروند دشت‌آرای» همکاری می‌کنند.
«باغبان مرگ» تا نیمه مردادماه هر شب ساعت ۲۱ به مدت‌زمان ۶۰ دقیقه در محل تالار شمس تبریزی به روی صحنه می‌رود و علاقه‌مندان می‌توانند بلیت‌های این نمایش را از آدرس اینترنتی سایت تیوال به نشانی http: //tiwall. com تهیه کنند.
«آروند دشت‌آرای» مدیر گروه هنرهای اجرایی ویرگول، زمستان سال گذشته نمایش «تن‌تن و راز قصر مونداس» را با بازی هنرمندانی چون محمدحسن معجونی، کاظم سیاحی، سحر دولتشاهی و... روی صحنه تماشاخانه شماره یک ایرانشهر برد که این اجرا مورد استقبال کم‌نظیر مخاطبان قرار گرفت. افتتاحیه نمایش «باغبان مرگ» ۹ تیر ۱۳۹۲ ساعت ۲۱ صورت می‌-گیرد.

تالار شمس تبریزی در خیابان موحد دانش (اقدسیه)، شرق به غرب بعد از آجودانیه، کوچه نیلوفر، پلاک3 واقع شده است.

آروند دشت‌آرای باغبان مرگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر