کد خبر: 85154 A

همزمان با روز برگزاری بازار تئاتر کودک و نوجوان؛

در این برنامه که جزو دومین نشست از مجموعه نشست‌های تخصصی بازار تئا‌تر کودک و نوجوان است، پس از خوانش این اثر بهرام جلالی‌پور (استاد دانشگاه، مترجم و پژوهشگر تئا‌تر) به نقد وبررسی آن می‌پردازد.

ایلنا: نمایش‌نامه «مه‌مان جامانده» در نخستین روز بازار تئا‌تر کودک و نوجوان نمایش‌نامه خوانی می‌شود.
به گزارش ایلنا،‌ نمایش‌نامهٔ «مه‌مان جامانده» نوشتهٔ نسرین خنجری به کارگردانی سلیم باشکوه در نخستین روز بازار تئا‌تر کودک و نوجوان نمایش‌نامه خوانی می‌شود.
این نمایش‌نامه که جزء کتاب‌های جدید انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است به همراه ۱۴نمایش‌نامهٔ دیگر از مجموعه نمایش‌نامه‌های کودک ونوجوان این انتشارت ساعت ۱۵ روز یک شنبه ۹تیرماه در تالار غدیر مرکز همایش‌های کانون رونمایی می‌شود و طی آن فهیمه آقا حسنی، نسترن باقرزاده، زهرا حامی، درنا رهنمایی و غزل نعیمی اثر را نقش خوانی می‌کنند.
همچنین در این برنامه که جزو دومین نشست از مجموعه نشست‌های تخصصی بازار تئا‌تر کودک و نوجوان است، پس از خوانش این اثر بهرام جلالی‌پور (استاد دانشگاه، مترجم و پژوهشگر تئا‌تر) به نقد وبررسی آن می‌پردازد.
علاقه‌مندان برای شرکت در این نشست و نمایش‌نامه خوانی می‌توانند در تاریخ یادشده به تالار غدیر مرکز همایش‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان مراجعه کنند،‌ ورود در این نشست و نمایش نامه خوانی برای عموم آزاد است.

برگزاری بازار تئاتر کودک و نوجوان مه‌مان جامانده نسرین خنجری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر