کد خبر: 85167 A

این اثر روایت‌گر زندگی فرد قدرتمندی است که تصمیم دارد برای دست یافتن به پول و قدرت بیشتر یک مبارز را در دوران معاصر به شیوه قرون وسطی به صلیب بکشد.

ایلنا: اجرای نمایش «چکامه رستاخیز» نوشته آرتور میلر که از اوایل خردادماه به کارگردانی داوود دانشور در تالار چهارسو سه روز دیگر (۱۱تیرماه) به پایان می‌رسد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، این اثر نمایشی که یکی از آثار اجرا نشده آرتور می‌لر طی سال‌های اخیر درایران است، روایت‌گر زندگی فرد قدرتمندی است که تصمیم دارد برای دست یافتن به پول و قدرت بیشتر یک مبارز را در دوران معاصر به شیوه قرون وسطی به صلیب بکشد. در این راه از رسانه‌های بین‌المللی برای پوشش تصویری و مخابره این مراسم دعوت می‌کند و...

در این اثر نمایشی داوود دانشور در نقش (فیلیکس)، طوفان مهردادیان (هنری)، پریسا مقتدی (امیلی)، شهریار رشیدعلی‌پور (اسکیپ)، هوشنگ قوانلو (کاپیتان)، رضا امامی (استانلی)، مژگان خالقی (جینین) و حسین گودرزی، مهدی اسدی و مسعود کبیری در نقش سرباز به عنوان بازیگر حضور دارند.

قدرت‌الله صالحی (دستیار کارگردان)، محمود هندیانی (مدیر اجرایی (، نینا نفیسی‌فرد (مدیر صحنه)، مهدیه مسلمی (منشی صحنه)، مهرداد دعوت‌خواه (عکس و فیلم)، نوژان مقدس (مسئول آکساسوار)، محمدرضا رشیدعلی‌پور (مسئول شبکه مجازی)، سجاد دلیری (تدارکات)، شیوا رشیدیان (طراح صحنه و لباس)، سینا ییلاق‌بیگی (دستیار صحنه)، قرزانه عاقلی (دستیار لباس)، بابک احمدی (مدیر روابط عمومی) عوامل اجرای این اثرنمایشی را تشکیل می‌دهند.

داود دانشور نمایش چکامه رستاخیز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر