کد خبر: 86713 A

نمایش «من از سگ بودنم چیزهای جدیدی فهمیده بودم» برای حضور در تماشاخانه استاد انتظامی آماده می‌شود.

ایلنا: گروه نمایشی «من از سگ بودنم چیزهای جدیدی فهمیده بودم» به نویسندگی و کارگردانی «فرزاد امینی» روزهای پایانی تمرینات خود را سپری می‌کند و از روز یکشنبه ۲۳ تیر ماه سال جاری در تماشاخانه استاد انتظامی خانه هنرمندان ایران بروی صحنه می‌رود.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی گروه، نمایشنامه برگرفته از «سگ ولگرد» و «سه قطره خون» نوشته صادق هدایت است و زندگی سگی ولگرد به نام پات را روایت می‌کند. پات در ابتدا نزد صاحب پولدارش زندگی می‌کند، اما به خاطر رفتن به دنبال هوس خود که‌‌ همان سگ ماده می‌باشد، از نزد صاحب نخستینش طرد می‌شود و از اینجا سگ از صاحب خانه خود جدا شده و این آغاز سرگردانی اوست. در این اجرا داستان رنج و تنهایی پات، روایت می‌شود.

از بازیگران این نمایش ۷۰ دقیقه‌ای می‌توان «مهدی دوستی»، «مریم ر‌ها»، «مریم صائب»، «الناز طهماسبی» و «فرزاد امینی» را نام برد. از دیگر عوامل این نمایش نیز می‌توان به؛ «نگین ساعد» منشی صحنه، «مرتضی اسدی» دستیار کارگردان، «نوشین آتشگاهی» طراح لباس، «مهدی امینی» آهنگساز، «آرزو آزادپور» عکاس، «پگاه شعیبی» طراح پوس‌تر و بروشور و «امیر پاسنگی» روابط عمومی اشاره کرد.

علاقمندان به تماشای این نمایش می‌توانند برای رزرو و پیش خرید بلیط با شماره ۰۹۳۶۲۳۹۰۹۰۰ تماس بگیرید.

نمایش «من از سگ بودنم چیزهای جدیدی فهمیده بودم» از روز یکشبه ۲۳ تیر از ساعت ۱۸: ۳۰ در تماشاخانه استاد انتظامی خانه هنرمندان ایران بروی صحنه خواهد رفت.

نمایش «من از سگ بودنم چیزهای جدیدی فهمیده بودم»
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر