کد خبر: 87552 A

نمایش «گاهی یه تلفن به خودت بزن» مجددا از دوشنبه ۱۷ تیرماه در فرهنگسرای ارسباران ساعت ۲۱ به اجرا در خواهد آمد.

ایلنا: نمایش «گاهی یه تلفن به خودت بزن» به کارگردانی شهره سلطانی روز چهارشنبه ۱۹تیرماه به نفع خیریه برکت روی صحنه می‌رود.

به گزارش ایلنا، نمایش «گاهی یه تلفن به خودت بزن» به کارگردانی شهره سلطانی که چندی پیش در فرهنگسرای نیاوران با استقبال مردم رو به رو شد و عده زیادی از هنرمندان از این نمایش دیدن کردند، مجددا از دوشنبه ۱۷ تیرماه در فرهنگسرای ارسباران ساعت ۲۱ به اجرا در خواهد آمد.

داستان این نمایش که براساس نمایشنامه‌ای از شهرام احمدزاده است، یک درام اجتماعی است که حول و حوش شخصیت اول نمایش که یک زن است می‌چرخد. در این نمایش رامین راستاد، ندا مقصودی، سعید کریمی و شهره سلطانی ایفای نقش می‌کنند.

نمایش «گاهی یه تلفن به خودت بزن» قرار است روز چهارشنبه ۱۹ تیرماه به نفع «خیریه برکت» به روی صحنه می‌رود. بنیاد خیریه برکت با همیاریِ هنرمندان و با هدف حمایت، آموزش و اشتغال زایی برای بانوان بی‌بضاعت و سرپرستِ خانوار تشکیل شده است.

علاقه مندان می‌توانند برای رزرو بلیت با شماره ۰۹۳۲۹۳۵۱۰۸۰ تماس بگیرید و یا برای خرید از طریق سایت www. tiwall. com اقدام نمایند. همچنین دانشجویان با ارائه کارت دانشجویی می‌توانند از سی درصد تخفیف بهره‌مند شوند. فرهنگسرای ارسباران (هنر) واقع در خیابان شریعتی، بالا‌تر از پل سیدخندان، خیابان جلفا، واقع شده است.

ارسباران شهره سلطانی گاهی یه تلفن به خودت بزن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر