کد خبر: 93930 A

در تماشاخانه ایرانشهر؛

رضا حداد پیش از این نیز دو نمایش «آمدیم، نبودید، رفتیم» و «مکاشفه در باب یک مهمانی خاموش» را در تماشاخانه ایرانشهر به روی صحنه برده است.

ایلنا: آئین افتتاح نمایش «کابوس‌های خنده دار برای شب و چندتایی هم برای روز» نوشته محمد چرم شیر به کارگردانی رضا حداد شنبه (۱۲ مرداد ماه) ساعت ۲۱: ۳۰ در تماشاخانه ایرانشهر برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل تماشاخانه ایرانشهر، نمایش «کابوس‌های خنده دار برای شب و چندتایی هم برای روز» که چهارمین همکاری مشترک حداد و چرمشیر است هر شب ساعت ۲۱: ۳۰ در سالن استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه می‌رود.

در این نمایش فاطمه نقوی، ستاره پسیانی، ناز شادمان، پگاه طبسی‌نژاد، آرزو عالی و مریم نورمحمدی به ایفای نقش می‌پردازند و شیما میرحمیدی طراح لباس، رضا بهجت طراح نور، مهرداد متجلی عکاس، آرش صالحی مدیر تکنیک و‌‌ رها شیرازی، جابر رمضانی و آرزو عالی گروه کارگردانی این نمایش هستند.

گفتنی است، رضا حداد پیش از این نیز دو نمایش «آمدیم، نبودید، رفتیم» و «مکاشفه در باب یک مهمانی خاموش» را در تماشاخانه ایرانشهر به روی صحنه برده است.

لازم به یادآوری است، در حال حاضر پیش‌فروش بلیت‌های نمایش «کابوس‌های خنده‌دار برای شب و چندتایی هم برای روز» در سامانه فروش اینترنتی آغاز شده است و علاقمندان برای خرید اینترنتی بلیت‌های این اثر می‌توانند، به آدرس www. tamashakhaneh. ir و یا به نشانی www. sayehtheater. com/ticket مراجعه کنند و یا با شماره‌های ۸۸۸۱۴۱۱۵ و ۸۸۸۱۴۱۱۶ تماس حاصل فرمایند.

تماشاخانه ایرانشهر کابوس‌های خنده دار برای شب و چندتایی هم برای روز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر