کد خبر: 99044 A

اخبار جدید بیستمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان؛

طبق انتخاب صورت گرفته، حسن دادشکر، مریم کاظمی، امیر مشهدی عباس، فائزه فیض شیخ الاسلام و حسین صفی انتخاب آثار بخش تئا‌تر کودک و نوجوان را بر عهده گرفتند.

ایلنا: حسن دادشکر، مریم کاظمی، امیر مشهدی عباس، فائزه فیض شیخ‌الاسلام و حسین صفی به عنوان شورای انتخاب بخش تئا‌تر کودک و نوجوان بیستمین جشنواره بین‌المللی تئا‌تر کودک و نوجوان معرفی شدند.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی، بیستمین جشنواره بین‌المللی تئا‌تر کودک و نوجوان شورای انتخاب بخش تئا‌تر کودک و نوجوان متشکل از ۵ کارگردان، بازیگر و نویسنده شناخته شده تئا‌تر کودک کار خود را آغاز کرد.

حسن دادشکر، مریم کاظمی، امیر مشهدی عباس، فائزه فیض شیخ الاسلام و حسین صفی انتخاب آثار بخش تئا‌تر کودک و نوجوان را بر عهده گرفتند.

در این بخش گروه‌های نمایشی که در سال ۱۳۹۱ و سال جاری اجرای عمومی داشته‌اند امکان شرکت در جشنواره را خواهند داشت. در بخش کودک و نوجوان حداکثر شانزده نمایش برای اجرای در جشنواره انتخاب خواهد شد.

بیستمین جشنواره بین المللی تئا‌تر کودک و نوجوان از تاریخ ۲۴ تا سی مهرماه در هفت بخش و در شهر تاریخی همدان با دبیری شهرام کرمی برگزار می‌شود.

بیستمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان شورای انتخاب بخش کودک و نوجوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر