کد خبر: 16194 A

مدیر کل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از برپایی غرفه عکاسی شهروندی در نمایشگاه مطبوعات امسال خبر داد و گفت: بر‌ترین عکاس غرفه عکاسی شهروندی در مراسم پایانی نمایشگاه نوزدهم مورد تقدیر قرار می‌گیرد.

ایلنا: «پدرام پاک آیین» هدف از برپایی این غرفه را جلب مشارکت مردم و بازدیدکنندگان از نمایشگاه در فرآیند روزنامه نگاری و فتوژورنالیسم عنوان کرد.
به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی نوزدهمین نمایشگاه بین المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها، این مقام مسوول در معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اختصاص بخش جداگانه به نشریات کودک و نوجوان را از ویژگی‌های نمایشگاه سال گذشته خواند و یادآورشد: حضور غرفه‌های کودک و نوجوان در نمایشگاه و برنامه‌های جنبی در نظر گرفته شده و دعوت از این گروه سنی به مطالعه نشریات، کسب اطلاعات، آگاهی و آموزش از طریق رسانه را تقویت کرد.
پاک آیین همچنین درباره رونمایی از حدود ۱۰ کتاب در حوزه مطبوعات در نمایشگاه سال گذشته گفت: از جمله این کتاب‌ها، کتاب جامع مطبوعات ایران بود که فهرستگان مطبوعات جمهوری اسلامی ایران است.
مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی رونمایی از کتاب‌هایی همچون کتاب نوزادگان، تی‌تر یک، کتاب مطبوعات ایران، کتاب شاخص‌های آماری مطبوعات، کتاب اطلس فراوانی و پراکندگی مطبوعات محلی بر روی نقشه ایران و اطلس روزنامه‌های معروف و مطرح جهان را از دیگر برنامه‌های جنبی نمایشگاه سال گذشته عنوان کرد و هدف از انتشار این کتب را اطلاع رسانی و ایجاد یک چشم انداز روشن برای عموم مخاطبان و اصحاب رسانه دانست.
نوزدهمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها از ۷ تا ۱۳ آبان ماه در مصلای امام خمینی (ره) برپا است.

 

 

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر