کد خبر: 16196 A

نایب رییس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس:

نایب رییس اول کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی گفت: نمایشگاه مطبوعات در سال‌های اخیر به رویدادی برای ارایه الگوهای مناسب به رسانه‌ها و مطبوعات تبدیل شده است.

ایلنا: علیرضا طباطبایی افزود: خویشتن داری و امانت داری تنها برای مسوولین و صاحبان قوا نیست و خبرنگاران و رسانه‌ها یکی از پارامترهای این مهم هستند.
به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی نوزدهمین نمایشگاه بین المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها، وی با بیان اینکه رسانه‌ها باید مطالب مستدل و تحلیل گونه از موضوع‌های مختلف ارائه دهند، ادامه داد: کشور در شرایط ویژه‌ای قرار گرفته و حفظ آرامش در جامعه اهمیت زیادی دارد.
این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: البته منظور این نیست که کم کاری‌ها و معضلات مطرح نشوند بلکه خوراک رسانه‌های معاند را فراهم نکنند.
طباطبایی تاکید کرد: ارایه راهکار‌ها و الگوهای موفق در نمایشگاه مطبوعات یک موفقیت بزرگ محسوب می‌شود و در این رویداد باید به رسانه‌هایی که بحران زا نبوده، اهمیت بیشتری داده و از آن‌ها تقدیر شود.
طباطبایی به حضور رسانه‌های کشورهای اسلامی در نمایشگاه مطبوعات اشاره کرد و گفت: رسانه‌های کشورهای اسلامی در شرایط کنونی منطقه و با توجه به موج بیداری اسلامی باید به صورت همگرا با هم عمل کنند و نمایشگاه امسال این فرصت را فراهم کرده است.
نوزدهمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها از ۷ تا ۱۳ آبان ماه در مصلای امام خمینی (ره) برپا است.

 

 

 

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر