کد خبر: 17575 A

در نشست هنرمندان سرای روزنامه نگاران مطرح شد:

امروز در نشست هنرمندان سرای رورنامه نگاران که با حضور داریوش اسدزاده و بهنوش بختیاری با اجرای شهرام شکیبا برگزار شد به مقایسه مطبوعات امروز با دهه ۴۰ و جایگاه مطبوعات در هنر سینما پرداخته شد.

ایلنا: نشست هنرمندان سینما و تلویزیون، مطبوعات امروز با دهه ۴۰ مورد مقایسه قرار گرفت و داریوش اسدزاده بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون و بهنوش بختیاری در زمینه جایگاه مطبوعات به گفتگو پرداختند.
به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی نوزدهمین نمایشگاه بین المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها، در ابتدای این نشست داریوش اسدزاده گفت: مطبوعات امروز با مطبوعات دهه‌های گذشته قابل قیاس نیست چرا که در هر برهه زمانی فرهنگ‌ها متفاوت است. دنیای تصویر و مطبوعات با فرهنگ روز جامعه تغییر می‌کند.
وی ادامه داد: باید ریشه اتفاقات و حوادث سیاسی و اجتماعی جامعه در زمان‌های مختلف را سنجید سپس در مورد مطبوعات و تغییرات آن‌ها نظر داد.
در ادامه این نشست بختیاری به برخوردهای مطبوعات با بازیگران پرداخت و بیان کرد: تا به حال جایگاه مطبوعات را در حوزه فعالیت خودم ندانستم و نمی‌دانم در برابر آن‌ها چه وظیفه‌ای دارم.
وی توضیح داد: تاکنون به مطبوعات بسیار احترام گذاشته‌ام در حالی که در نشریات و مجلات از بنده هیچ تشویق و تمجیدی صورت نگرفته است و این مسئله ۱۶ سال باعث آزردگی‌ام شده است.
وی در پایان گفت: شاد بودن تنها انتقامی است که می‌توان از دنیا گرفت و فلسفه بنده از زندگی شاد بودن است.
نوزدهمین نمایشگاه بین المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها ۷ تا ۱۳ آبان ماه برپاست.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر