کد خبر: 1839 A

فراخوان نخستین جشنواره هنر و رسانه که با هدف توجه بیشتر به کارکردهای رسانه در عرصه هنر در دست برگزاری است، ‌ منتشر شد.

 ایلنا: نخستین جشنواره هنر و رسانه به همت معاونت هنری با موضوعات هنرهای نمایشی، هنرهای تجسمی، موسیقی، آموزش هنری و بخش ساماندهی مد و لباس برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، این جشنواره در سه بخش روزنامه‌ها و نشریات، خبرگزاری‌ها و سایت‌های خبری و همچنین رادیو و تلویزیون برگزار خواهد شد. مطبوعات، خبرگزاری‌ها و سایت‌های خبری می‌توانند آثار خود را در بخش‌های خبر و گزارش خبری، گزارش (توصیفی / تحلیلی/تحقیقی)، نقد، مقاله و تحلیل، یاداشت و سر مقاله، مصاحبه، عکس و گزارش تصویری و تی‌تر به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند. در بخش رادیو تلویزیون نیز گزارش‌های خبری و غیر خبری پذیرفته می‌شوند.

فعالان رسانه که در فاصله شهریور ماه ۱۳۸۹ تا پایان شهریور ماه ۱۳۹۱ نسبت به انتشار مطلب با موضوع هنر در خبرگزاری‌ها، مطبوعات، رادیو و تلویزیون اقدام کرده‌اند می‌توانند با ارسال آثار خود در «نخستین جشنواره هنر و رسانه» شرکت کنند.

متقاضیان شرکت در جشنواره باید سه نسخه pdf یا نسخه اسکن شده آثار خود را تا پایان مهرماه ۱۳۹۱ (پایان وقت اداری روز یکشنبه ۳۰/۷/۹۱) به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

شرکت کنندگان برای دریافت اطلاعات بیشتر و ارسال آثار می‌توانند به نشانی خیابان حافظ، بعد از جهار راه کالج، خیابان استاد شهریار، جنب تالار وحدت معاونت امورهنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، دفتر روابط عمومی یا آدرس اینترنتیwww. honari. farhang. gov. ir مراجعه کنند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر