کد خبر: 1853 A

در ایام برگزاری اجلاس کشورهای غیرمتعهد‌؛

رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با اشاره به برگزاری شانزدهمین اجلاس سران کشورهای عضو جنبش غیر متعهد‌ها گفت: در روزهایی تعطیل به مناسبت برگزاری این اجلاس، فرهنگسراهای پایتخت تعطیل نیستند.

ایلنا: رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران گفت: در روزهایی تعطیل به مناسبت برگزاری این اجلاس، فرهنگسراهای پایتخت تعطیل نیستند.
به گزارش ایلنا، امیر خوراکیان به تولید سه هزار بسته فرهنگی با عنوان «اینجا تهران؛ دو قرن پایتخت» اشاره کرد و گفت: این بسته شامل یک لوح فشرده چند رسانه‌ای و ۵۰ کارت پستال از تصاویر تهران قدیم و تهران امروز است که به میهمانان کشورهای عضو جنبش غیرمتعهد‌ها اهدا می‌شود.
وی در ارتباط با لوح فشرده این بسته اظهار داشت: این محصول شامل عکس‌های پانورامای ۳۶۰ درجه مناطقی از پایتخت همچون برج میلاد، برج آزادی، کاخ نیاوران، باغ موزه دفاع مقدس، حرم حضرت عبدالعظیم (ع)، باغ موزه هنر ایرانی، بهشت زهرا (س)، مدرسه عالی شهید مطهری، تئا‌تر شهر و موزه ملک است.
خوراکیان همچنین عکس‌های پانورامای فرهنگسراهای خاوران، اشراق، ملل، شفق، رازی، ارسباران، پردیس سینمایی ملت، خانه فرهنگ ایروانی و خانه موزه شهید چمران را از دیگر محتویات لوح فشرده «اینجا تهران؛ دو قرن پایتخت» برشمرد و گفت: این بسته فرهنگی به سه زبان فارسی، انگلیسی و عربی طراحی شده است.
وی همچنین در ارتباط با فعالیت مراکز فرهنگی هنری تهران در تعطیلات هفتم تا یازدهم شهریور ماه اظهار داشت: با توجه به آغاز بخش دوم ویژه برنامه‌های تابستانی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، بعد از ماه مبارک رمضان و در راستای غنی سازی اوقات فراغت خانواده‌های تهرانی در این تعطیلات، فرهنگسرا‌ها فعالیت خود را در روزهای تعطیل ادامه خواهند داد و تعطیل نیستند. رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران توسعه فضاهای فرهنگی را از جمله دستاوردهای نظام دانست.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر