کد خبر: 1912 A

جشنواره اوقات فراغت بانوان و تفریحات سالم با شرکت ۴۵۰۰ نفر از بانوان شاغل شهرداری تهران و مراکز تابعه برگزار می‌شود.

ایلنا: جشنواره اوقات فراغت بانوان و تفریحات سالم در بوستان پردیس بانوان منطقه ۱۵ و با شرکت ۴۵۰۰ نفر از بانوان شاغل شهرداری تهران و مراکز تابعه برگزار می‌شود.
به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۵، این جشنواره با هدف ایجاد نشاط، ‌سرگرمی و جذابیت برای گروه‌های مخاطب و ارائه آموزشهای لازم در خصوص مهارتهای مدیریت و برنامه ریزی اوقات فراغت و تفریحات سالم از سوی اداره کل امور بانوان شهرداری تهران و مشارکت و میزبانی شهرداری منطقه ۱۵ از ساعت ۹ صبح تا ۱۵ مورخه ۲۵ تا ۲۹ شهریور ماه برگزار می‌شود.
مراسم افتتاحیه جشنواره اوقات فراغت بانوان و تفریحات سالم نیز با حضور خانم معدنی‌پور مدیرکل امور بانوان شهرداری تهران و هیات همراه، ‌شهردار، معاونان و مسوولان شهرداری منطقه ۱۵ و مدیران امور بانوان مناطق ۲۲ گانه شهرداری در تاریخ ۲۵ شهریور ماه برگزار می‌شود.
در راستای برگزاری جشنواره، ‌غرفه‌های متعددی از سوی مناطق ۲۲ گانه شهرداری در قالب برنامه‌های سرگرمی، ‌اوقات فراغت، ‌فرهنگی، ‌هنری، ‌آموزشی، ‌ورزشی، ‌کارگاههای تندرستی، ‌صنایع دستی، برگزاری مسابقات مختلف و اهداء جوایز، ‌توزیع بسته‌های آموزشی، بروشورهای اطلاع رسانی در ارتباط با نقاط گردشگری مناطق و... دایر می‌گردد.
با توجه به ظرفیت و گنجایش پذیرش ۸۰۰ نفر در روز در بوستان پردیس بانوان، ‌هر یک از مناطق می‌توانند روزانه ۴۰ نفر از بانوان را شامل مدیران شهرداری، ‌خانه‌های تسنیم، ‌خانه‌های محلات، ‌پرسنل و... در قالب اردو به بوستان پردیس اعزام نمایند تا از امکانات و ظرفیت‌های موجود بهره‌مند شوند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر