کد خبر: 2148 A

در راستای بررسی و برنامه ریزی جهت حل مشکلات فرا روی انجمن هنرهای نمایشی؛ جلسه‌ای در پنجم شهریور در اداره ارشاد اسلامی شهرستان بهارستان برگزار شد.

ایلنا: در راستای بررسی و برنامه ریزی جهت حل مشکلات فرا روی انجمن هنرهای نمایشی جلسه‌ای در روز یکشنبه مورخ ۵/۶/۱۳۹۱ در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهارستان با حضور سرپرست اداره و نمایندگان انجمن هنرهای نمایشی برگزار شد.

به گزارش ایلنا به نقل از ریال نیوز، حجت الاسلام و المسلمین قلی‌زاده سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهارستان پیرامون برگزاری جلسه و مصوبات آن بیان داشت: با توجه به تاسیس انجمن هنرهای نمایشی در شهرستان نوپای بهارستان و مشکلاتی که فراروی این عزیزان در خصوص فعالیت منسجم و هماهنگ وجود داشت برآن شدیم تا با تشکیل جلسه‌ای با حضور نمایندگان انجمن مذکور به شناسایی دقیق مشکلات و بررسی راهکارهای موجود بپردازیم.

ایشان در ادامه سخنان خود در خصوص مصوبات جلسه اظهار داشتند: در این جلسه در رابطه با نحوه تبلیغات محیطی انجمن هنرهای نمایشی شهرستان بهارستان و افتتاح حساب بانکی به نام انجمن و همچنین منابع مالی تامین هزینه‌های جاری انجمن و حل مشکلات محل برگزاری کلاسهای انجمن هنرهای نمایشی شهرستان بهارستان (فرهنگسرای کوثر شهر صالح آباد) تبادل نظر و تصمیمات مقتضی اتخاذ شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر