کد خبر: 42979 A

دبیر دومین جشنواره مد ولباس خبر داد:

حمید قبادی، دبیر دومین جشنواره مد و لباس فجر، از توجه ویژه این دوره از جشنواره به پوشاک آقایان و همچنین لباس‌های کودکان و نوجوانان خبر داد.

ایلنا: حمید قبادی، دبیر دومین جشنواره مد و لباس فجر، درباره توجه ویژه این دوره از جشنواره به پوشاک آقایان و همچنین لباس‌های کودکان و نوجوانان گفت: ‌در دومین دوره برای نخستین بار امکان حضور طرح‌های لباس آقایان را در بخش طراحی و همچنین فروش جشنواره مهیا ساخته‌ایم تا امکان ایده پردازی‌های جدی‌تری را در این حوزه برای فعالان حوزه مد و لباس ایجاد کنیم.

به گزارش ایلنا به نقل از ستاد خبری دومین جشنواره مد و لباس فجر، وی ادامه داد: همچنین با دعوت از برندهای شناخته شده حوزه پوشاک آقایان زمینه ارائه محصولات ارزشمند داخلی را برای تولیدکنندگان و طراحان به شکل مستقیم به مخاطبان فراهم می‌سازیم.

دبیر دومین جشنواره مد و لباس فجر همچنین با بیان این مطلب که این دوره شامل بخش‌های تازه‌ای است که در دوره‌های پیشین دیده نشده بودند، ‌افزود: یکی از این بخش‌ها لباس کودکان است که در این راستا از طراحان خواسته شده تا آثار خود را با توجه به آراستگی و نزدیک کردن لباس کودکان به فرهنگ ایرانی به جشنواره ارسال کنند.

به گفته وی، بخش لباس مدارس و همچنین لباس کار و صنعت نیز از دیگر بخش‌هایی است که در این دوره برای نخستین بار رونمایی می‌شوند.

دومین دوره جشنواره مد و لباس فجر دهم تا بیستم اسفند ماه در تهران و ۵ استان دیگر برگزار می‌شود و مهلت ارسال آثار نیز تا ۲۰ بهمن است.

جشنواره مد و لباس فجر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر