کد خبر: 45781 A

دبیر سمینار بومی سازی دوره‌های آموزش زبان انگلیسی گفت: با همکاری وزارت آموزش وپرورش کتاب آموزشی زبان انگلیسی توسط ناشر خصوصی برای مقطع راهنمایی بومی سازی شده است.

ایلنا: علیرضا ربانی، دبیر سمینار بومی سازی دوره‌های آموزش زبان انگلیسی با بیان اینکه کتاب آموزشی زبان hey there برای دوره راهنمایی بومی سازی شده است اظهار کرد: این کتاب از سوی وزارت آموزش و پرورش به عنوان کتاب مناسب و مرتبط با برنامه درسی برگزیده شده است.

به گزارش ایلنا به نقل از ستاد خبری سمینار بومی سازی دوره‌های آموزش زبان انگلیسی، وی بیان کرد: این کتاب با همکاری وزارت آموزش و پرورش توسط ناشر خصوصی بر اساس شاخص‌های برنامه درسی ملی و مورد تایید هیئت داوران و کار‌شناسان دبیرخانه سامان‌دهی منابع آموزشی و تربیتی در وزارت آموزش و پرورش قرار گرفته و کتابی مناسب و مرتبط با برنامه درسی تشخیص داده شده است.
ربانی در خصوص مزیت‌های بومی سازی این کتاب بیان کرد: دوره آموزشی Hey There مجموعه‌ای طبقه بندی شده و جامع در مورد قواعد نوشتار، شنیداری و مسائل گرامری زبان انگلیسی برای گروه سنی ۱۱ تا ۱۵ سال است که در قالب ۸ کتاب و در ۴ سطح به همراه راهنمای معلم تدوین و از امکانات صوتی و تصویری جانبی و کمک آموزشی نیز برخوردار است.
دبیر سمینار بومی سازی دوره‌های آموزش زبان انگلیسی خاطر نشان کرد: Hey There بومی سازی شده، به دغدغه‌های مسئولان امور فرهنگی مدارس و آموزشگاه‌های زبان، در این گروه سنی پایان می‌دهد، وبا وجود حساسیت‌ها و مشکلات عدیده فرهنگی در کتاب‌های منتشره در این گروه سنی، تغییرات فرهنگی متناسبی توسط کار‌شناسان زبان انگلیسی با هماهنگی ناشر اصلی در متن و تصاویر این دوره آموزشی صورت گرفته است.
وی تاکید کرد: دانش آموزان پس از سپری کردن این دوره آموزشی در ادامه به راحتی می‌توانند دوره آموزش بزرگسال، مانند (Top notch) را شروع کنند.
ربانی افزود: بر اساس استاندارهای بین المللی CEF (استاندارد آموزش اتحادیه اروپا) این کتاب تهیه و بومی سازی شده است و اگر دانش‌آموزان به خوبی این دوره را به پایان برسانند، آمادگی لازم برای شرکت در آزمون PET را خواهند داشت.

سمینار بومی سازی دوره‌های آموزش زبان انگلیسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر