کد خبر: 49294 A

جواد نکونام:

کاپیتان تیم ملی؛ برگزاری جشنواره مد و لباس ایرانی_اسلامی را به شرطی که هدفمند و مستمر باشد، مفید و موثر عنوان کرد و گفت: برگزاری اینگونه جشنواره‌ها از اقدامات مفیدی است که انجام شده و موجب تقویت فرهنگ ایرانی_اسلامی در کشورمان می‌شود.

ایلنا: جواد نکونام کاپیتان تیم ملی کشورمان با بیان این مطلب که خودش از آن دسته افرادی است که به پوشیدن لباس‌های برند ایرانی علاقه زیادی دارد اما با این حال دوست دارد به عنوان الگویی برای جوان‌ها از لباس‌هایی که با فرهنگ ایرانی_اسلامی مطابقت دارند، استفاده کند، افزود: دوست دارم به عنوان کسی که الگوی جوان‌ها هستم از پوششی استفاده کنم که موجب تریوج سبک زندگی ایرانی باشد.

به گزارش ایلنا به نقل از ستاد خبری دومین جشنواره مد و لباس فجر، وی ادامه داد: چهره‌های مطرح و شناخته شده جامعه می‌توانند نقش پر رنگی در اشاعه و گسترش فرهنگ ایرانی_اسلامی در جامعه‌مان داشته باشند. باید کاری کنیم تا جوان‌ها به استفاده از این لباس‌ها ترغیب شوند و با این کار است که می‌توانیم تا حدود زیادی از ورود فرهنگ غرب به کشورمان جلوگیری کنیم.

هافبک ملی پوش استقلال از بازدید از نمایشگاه مد و لباس ایرانی_اسلامی خبر داد و گفت: «دوست دارم از ایین نمایشگاه دیدن کنم چرا که حضور چهره‌های سر‌شناس در این نمایشگاه می‌تواند باعث تشویق جوان‌ها برای بازدید از آن شود.»

جشنواره مد و لباس فجر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر