کد خبر: 49296 A

داوری بیش از ۱۰۰ عنوان مقاله ارسالی به دبیرخانه دومین جشنواره مد ولباس بین المللی فجر آغاز شده و ۵ اثر منتخب در آیین اختتامیه این جشنواره تجلیل خواهند شد.

ایلنا: دانشجویان و محققان حوزه طراحی مد و لباس، استقبال شایسته‌ای از بخش مقالات این جشنواره کرده‌اند و بیش از ۱۰۰ عنوان مقاله به دبیرخانه ارسال شده است.

به گزارش ایلنا به نقل از ستاد خبری دومین جشنواره مد و لباس بین المللی فجر، داوری این مقالات، بر اساس معیارهای تایید شده توسط صاحب نظران حوزه مد و لباس، آغاز شده و آثار قابل استفاده علمی و دارای محتوای دانش روز، بعد‌ها مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

۵ عنوان مقاله بر‌تر از میان مقالات ارسالی به دومین جشنواره مد و لباس، در آیین اختتامیه این جشنواره معرفی و تجلیل خواهند شد. همچنین در یک نشریه علمی ـ پژوهشی به چاپ خواهند رسید.

بخش مقالات این جشنواره با هدف تبیین جایگاه لباس پوشش در سبک زندگی جامعه، خانواده و فرد از منظر آداب زندگی در اسلامی و سیره بزرگان دین، در دومین جشنواره مد و لباس فعال شده است.

دومین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر، اسفند ماه سال جاری در تهران و ۷ استان دیگر به شکل همزمان برگزار خواهد شد.

مسوولان دومین جشنواره مد و لباس فجر در جریان برگزاری این جشنواره از پیشکسوتان حوزه مد و لباس تقدیر می‌کنند.

به گزارش ستاد خبری دومین جشنواره مد و لباس فجر، این اقدام به منظور ارج گذاری یک عمر فعالیت هنری و فرهنگی فعالان این حوزه صورت می‌پذیرد.

از پیشکسوتان حوزه طراحی لباس، تولید، فروش و فرهنگی در دومین جشنواره مد و لباس تقدیر ویژه‌ای صورت می‌گیرد.

دومین جشنواره مد و لباس فجر اسفند ماه سال جاری در تهران و ۷ استان دیگر به شکل همزمان برگزار می‌شود.

جشنواره مد و لباس فجر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر