کد خبر: 59312 A

کتابخانه علامه جعفری (ره)، در سال جدید و به منظور ترویج فرهنگ مطالعه در بین خانواده‌ها طرح «سبد کتاب خانواده» را برگزار می‌کند.

ایلنا: طرح «سبد کتاب خانواده» با هدف دسترسی آسان به منابع مطالعاتی در بین اعضای خانواده و استفاده بهینه از زمان در دنیای پرمشغله امروز، از سوی کتابخانه علامه جعفری (ره) اجرا می‌شود.
به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای فردوس، در طرح سبد کتاب خانواده، طبق هماهنگی قبلی با مدیریت مجتمع‌های مسکونی، سبدهای حاوی کتاب در چهار مکان مختلف نصب وکتابهای کاربردی در موضوعات متنوع علمی، پزشکی، روان‌شناسی، کودک، ادبیات و شعر و... دراین سبد‌ها چیده می‌شود.
همزمان با قراردادن کتاب‌ها، پوس‌تر تبلیغاتی این برنامه به منظور اطلاع رسانی بیشتر روی تابلوی اعلانات مجنمع‌های موردنظر نصب خواهد شد.
با اجرای این برنامه عده زیادی از اهالی مجتمع‌ها، ضمن استقبال از این طرح کتابهای کاربردی خود را جهت استفاده در این برنامه به کتابخانه اهدا می‌نمایند.
سبد کتاب خانواده از نیمه دوم فروردین آغاز شده و تا نیمه دوم اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت.
علاقمندان به منظور بهره‌مندی از این طرح می‌توانند به کتابخانه علامه جعفری به نشانی فلکه دوم صادقیه، بلوار آیت ا... کاشانی خیابان حسن آباد انتهای کوچه چهارم مراجعه نمایند و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۴۴۰۹۱۰۴۳ تماس بگیرند.

فرهنگسرای فردوس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر