کد خبر: 63197 A

داستان «گنبد سبز» از مجموعه داستان «گنبد هفت رنگ» نوشته مریم طاهری در برنامه «با هم بخوانیم» فرهنگسرای فردوس پس از خوانش نقد و بررسی می‌شود.

ایلنا: در هفتاد وهفتمین جلسه از برنامه «با هم بخوانیم» که یکشنبه اول اردیبهشت ماه ساعت ۱۶ برگزار می‌شود داستان «گنبد سبز»، ابتدا خوانش و سپس توسط جعفر توزنده جانی کار‌شناس ادبی این برنامه مورد نقد و بررسی قرار می‌گیرد.
به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای فردوس، مریم طاهری روزنامه‌نگار حوزه کتاب و نویسنده، این کتاب را براساس «هشت بهشت» امیر خسرو دهلوی به نثر درآورده است و تاکنون چندین اثر از شاهکارهای ادبی ایران را به نثر امروز برگردانده است که از آن بین، «زیر گنبد هفت‌رنگ» زیر چاپ است و دو عنوان دیگر نیز به‌زودی وارد پروسه انتشار خواهند شد.

علاقمندان می‌توانند با حضور در فرهنگسرای فردوس واقع در فلکه دوم صادقیه، بلوار فردوس، بعد از چهارراه مخابرات در این نشست و مطالعه گروهی شرکت کنند. شماره تلفن: ۴۴۰۸۱۰۴۳ کتابخانه فردوس آماده پاسخگویی به سوالات شهروندان است.
همچنین نشانی اینترنتی: ferdos. farhangsara. ir برای آگاهی بیشتر مخاطبان از این برنامه و سایر برنامه‌های مراکز فرهنگی هنری منطقه ۵ اعلام شده است.

فرهنگسرای فردوس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر