کد خبر: 66668 A

وزیر ارشاد در گفتگو با ایلنا:

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در دولت دهم مجوز بیش از 2 نشریه صادر کرده که غالبا این مجوزها به نیروهای علاقه مند، متعهد و کسانی که امکانات کمی دارند، واگذارشده است.

ایلنا: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در دولت دهم مجوز بیش از 2 هزار نشریه را صادر کرده که غالبا این مجوزها به نیروهای علاقمند، متعهد و کسانی که امکانات کمی دارند؛ واگذارشده است.

سید محمد حسینی در گفتگو با خبرنگار ایلنا در کاشان، از رشد بیش از سه برابری اعضای صندوق حمایت از روزنامه نگاران، هنرمندان، نویسندگان و خبرنگاران خبر داد و گفت: این حمایت‌ها بیشتر در ارتباط با بیمه تامین اجتماعی و بیمه تکمیلی اعضای این صندوق بوده است.

وی بااشاره به حمایت‌هایی که وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکنون به خبرنگاران ارایه داده، گفت: دولت تمام تلاش خود را جهت حمایت از روزنامه‌نگاران، هنرمندان، نویسندگان و خبرنگاران به کار گرفته است.

حسینی به مشکلات روزنامه‌نگاران و نشریات محلی اشاره کرد و گفت: امیدواریم در سالجاری مجلس شورای اسلامی اعتبار بیشتری برای نشریات محلی و روزنامه‌نگاران تصویب کند.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پاسخ به سوال دیگر خبرنگار ایلنا در کاشان که چرا هدیه ریاست جمهوری به خیلی از خبرنگاران اختصاص داده نشد، گفت: خبرنگاران این موارد را باید به ما منعکس کنند تا رسیدگی کنیم.

وزیر ارشاد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر