کد خبر: 67331 A

حجت السلام رحیمیان:

امروز ما در جنگ رسانه ای قرار داریم و در این جنگ رسانه ای رسانه هایمان نقش مهمی دارند زیرا همان طور که درانتخابات سال 88 دیدیم نقش رسانه ها بسیار سرنوشت ساز است.

 ایلنا: حجت الاسلام رحیمیان نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و عضو هیات منصفه مطبوعات معتقد است که امروز نظام جمهوری اسلامی در شرایط مهمی قرار دارد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، حجت الاسلام رحیمیان که در همایش منادیان حماسه در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سخن گفت: امروز وضعیت جمهوری اسلامی با همه زمان ها متفاوت است و اگر در زمانه حضرت امیر (ع) فقط یک معاویه و عمروعاص وجود داشت امروزه هزاران معاویه و عمروعاص وجود دارد و بسیار مجهزتر علیه جمهوری اسلامی فعالیت می کنند.

وی ادامه داد: امروز آنها به صراحت می گویند که انتخابات یک فرصت طلایی برای براندازی است و بارها آن را اعلام کردند و معتقدند اگر در این انتخابات موفق شوند نقشه خود را عملی کنند پیروز می شوند.

رحیمیان افزود: از طرفی دیگر می گویند امروز جمهوری اسلامی ایران انتخاباتی را برگزار می کند که اگر بتواند آنها را با اقتدار برگزار کند 30 سال دیگر می تواند پابرجا باشد. به همین دلیل دشمن عرصه انتخابات را به عنوان فرصت و محلی برای براندازی نگاه می کنند.

حجت الاسلام رحیمیان با اشاره به اهمیت رسانه ها در عرصه انتخابات گفت: امروز ما در جنگ رسانه ای قرار داریم و در این جنگ رسانه ای رسانه هایمان نقش مهمی دارند زیرا همان طور که درانتخابات سال 88 دیدیم نقش رسانه ها بسیار سرنوشت ساز است.

وی ادامه داد: این رسانه ها هستند که می توانند در فراهم کردن فضای مناسب وامیدبخش نقش زیادی ایفا کنند. زیرا یکی از رهنمودهای مقام معظم رهبری امیدبخشی و دلگرم کردن مردم است و این نقطه مشترک امام و رهبری است که باعث القای روحیه مشارکت به مردم می شود.

رحیمیان با تاکید بر اینکه حضور در انتخابات آزاد است گفت: هر کسی که دارای هر دیدگاه سیاسی باشد چه طرفدار اصلاح طلبان باشد و چه طرفدار اصول گرایان، اگر در چارچوب نظام و فرمایشات مقام معظم رهبری فعالیت کند و از ولی فقیه پیروی داشته باشد می تواند در انتخابات شرکت کند اما اگر غیر از این باشد ما آنها را جزو نظام نمی دانیم.

وی خطاب به نامزدهای ریاست جمهوری گفت: امروز عرصه سرنوشت سازی است و همه ما باید به حرف خود و قول خود توجه کنیم زیرا این حرف ها ثبت می شود و باید روز قیامت پاسخگو باشیم و امروز ما در یک پیچ تاریخی هستیم.

رحیمیان با اشاره به اینکه دشمنان هرگز خیر ما را نمی خواهند افزود: زمانی که به تحولات بعضی از کشورهای منطقه همچون سوریه نگاه می کنیم می بینیم که جرم سوریه فقط ارتباط با ایران و حمایت از مقاومت لبنان است و امروز دشمنان به همین جرم یک ملت و کشوری را نابود می کنند.

وی ادامه داد: ما باید هوشیار باشیم و بدانیم که اگر کسانی که با کشور سوریه به جرم ارتباط با ما اینگونه رفتار می کنند اگر دستشان به ما برسد بسیار بدتر رفتار خواهند کرد و بلای بسیاری سر ما خواهند آورد و ما را نابود می کنند.

رحیمیان افزود: ما چاره ای نداریم جز اینکه قوی باشیم و اقتدار خود را افزایش دهیم و امروز اقتدار ما با هر برگ رای بیشتر می شود.

حجت الاسلام رحیمیان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر