کد خبر: 69594 A

پنجمین خبرنامه خانه­‌ی هنرمندان ایران؛ ویژه روز هنر انقلاب اسلامی، همزمان با بیست و ششمین نمایشگاه بین­‌المللی کتاب تهران منتشر و در دسترس علاقه‌­مندان قرار گرفت.

ایلنا: پنجمین خبرنامه خانه­‌ی هنرمندان ایران منتشر و در دسترس علاقه‌­مندان قرار گرفت.

به گزارش ایلنا به نقل از خانه هنرمندان، در این شماره مطالبی چون: گزارش عملکرد خانه­ی هنرمندان ایران و تماشاخانه­ی ایران­شهر در سال ۹۱، این همه نیست؛ گزارشی از یادواره هنرمندان در گذشته سال ۹۱، گزارشی از مراسم نکوداشت زنده یاد محمود عبادیان، گزارش­هایی از مراسم رونمایی از کتاب گویای «یک عاشقانه آرام»، بررسی هنر مفرغینه­های لرستان، جشن تصویر سال، هفته طراحان گرافیک و نشست ادبیات تطبیقی و ترجمه‌شناسی، گفت­وگویی با «خاچیک خاچر» نویسنده ارمنی، آشنایی با اسلاومیر مروژک، گفت­وگویی با محمد حاتمی کارگردان نمایش «سه گانه اورنگ»، پرونده­ای برای سید شهیدان اهل قلم «سید مرتضی آوینی»، گذری بر آمار فروش سالن­های سینما در نوروز ۹۲، گزارشی از نشست­های پژوهشی بررسی سینما و تئا‌تر در سال­های پس از انقلاب و... آمده است.

این خبرنامه تمام رنگی در ۷۲ صفحه و به دو زبان فارسی و انگلیسی منتشر و در خانه­ی هنرمندان ایران، تماشاخانه­ی ایران­شهر و نمایشگاه کتاب (غرفه خانه) در دسترس علاقه­مندان است.

خانه هنرمندان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر