کد خبر: 72987 A

خانه هنرمندان ایران همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر، برنامه‌های متنوعی با عنوان یادواره فتح خرمشهر از 1 تا 3 خرداد برگزار می‌کند.

ایلنا: خانه هنرمندان ایران همه ساله به مناسبت آزادسازی خرمشهر و روز مقاومت، برنامه‌های ویژه‌ای را تدارک می‌دیده است. امسال نیز جشنواره ویژه‌ای در قالب نمایش و موسیقی دفاع مقدس ترتیب داده است که به مدت 3 روز در باغ خانه هنرمندان ایران برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا به نقل از خانه هنرمندان، در بخش نمایش "گوشت رو بذار زمین" به کارگردانی "میلاد جباری‌ مولانا" از ساعت 18:50 به مدت 30 دقیقه در روزهای چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه در محوطه خانه‌ هنرمندان اجرا می‌شود؛ ضمن آنکه نمایش "... نبودی، ببینی..." نیز به کارگردانی "میلاد جباری‌ مولانا" در روزهای یاد شده از ساعت 21 در تماشاخانه استاد انتظامی روی صحنه می‌رود.

در بخش اکران فیلم، سه فیلم "دوئل" به کارگردانی "احمدرضا درویش"، "روز سوم" به کارگردانی "محمدحسین لطیفی" و "کودک و فرشته" به کارگردانی "مسعود نقاش‌زاده" از ساعت 20:30، به ترتیب در روزهای چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه (1 تا 3 خرداد) به نمایش درمی‌آید.

در بخش موسیقی نیز، موسیقی حماسی "کانون موسیقی رودکی" در دو نوبت؛ ساعت 18 و ساعت 20 در روزه های چهارشنبه و جمعه اجرا می‌شود.

علاقمندان برای حضور در این برنامه‌ها می‌توانند از 1 تا 3 خرداد از ساعت 18 تا 22 به باغ خانه هنرمندان ایران مراجعه کنند.

سالروز آزادسازی خرمشهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر