کد خبر: 76006 A

علی افتخاری به سمت مشاور وزیر و رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی این وزارتخانه منصوب شد.

ایلنا: طی حکمی از سوی محمدحسن نامی(وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات)، علی افتخاری به سمت مشاور وزیر و رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی این وزارتخانه منصوب شد.
به گزارش ایلنا، این انتصاب در راستای تحقق اهداف دولت خدمتگزار و عدالت‌گستر و همچنین بهره‌گیری از فنون اطلاع رسانی دقیق، سریع و شفاف برای تنویر افکار عمومی در زمینه پیشرفت‌های فعالان حوزه ICT در مجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات صورت گرفته است.

در متن حکم وزیر به علی افتخاری چنین آمده است:

نظر به شایستگی و تجارب ارزشمندتان در امور مدیریتی، جنابعالی را به موجب این حکم به سمت مشاور وزیر و رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت متبوع منصوب می‌نمایم.

امید است در جهت تحقق اصول چهارگانه دولت شامل عدالت گستری، مهرورزی، خدمت به بندگان خدا، پیشرفت و تعالی مادی و معنوای کشور و همچنین نصب العین قراردادن تقوای الهی با اتکال به خداوند متعال و با بکارگیری تمامی مساعی خویش، برابر چارچوب شرح وظایف محوله در جهت انجام وظایف و مسئولیت‌های محوله جدیت و تلاش وافری را ایفاء نمائید.

توفیق شما را در تقویت عزت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحت زعامت مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای (حفظه ا...) از درگاه خداوند متعال مسالت می‌نمایم.

علی افتخاری در کارنامه اجرایی خود مسئولیت‌هایی ازجمله، قائم مقام معاون وزیر و مدیرکل امور بین‌الملل و مطالعات راهبردی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، مدیرکل روابط عمومی و بین‌الملل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، مدیر اجرایی روابط عمومی صدا و سیما، مدیر اجرایی و تشریفات روابط عمومی شهرداری تهران، مدیرکل بازرسی بیمه مرکزی و سردبیری چندین نشریه دارد.

 

وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر