کد خبر: 87581 A

جمشید مشایخی:

بازیگر مجموعه «کمال الملک» گفت: بازی‌های ایرانی باید سوژه جذاب داشته باشد و سریال‌های ایرانی با محتوای جدید می‌تواند به بازی تبدیل شود.

ایلنا: جمشید مشایخی با بیان اینکه نمایشگاه بازی‌های رایانه‌ای نباید نمادین برگزار شود، افزود: اینگونه محافل فرهنگی می‌تواند به محیطی برای تبادل اطلاعات و تجربیات تبدیل شود تا در آینده‌ای نزدیک شاهد تولید بازی‌هایی با کیفیت بهتری در بازار باشیم.
به گزارش ایلنا به نقل از معاونت ارتباطات بنیادملی بازی‌های رایانه‌ای، وی ادامه داد: اطلاع رسانی، زمان و مکان برگزاری نمایشگاه بازی‌های رایانه‌ای باید در بهترین شرایط باشد تا همه اقشار جامعه در آن شرکت کنند.
بازیگر مجموعه تلویزیونی «هزاردستان» تاکید کرد: هر مسوولی که قصد خدمت به جامعه را داشته باشد باید مسیر آن را پیدا کند؛ صنعت گیم به عنوان یک هنر تازه تاسیس باید بتواند به سرعت با مخاطبان خود ارتباط برقرار کند.
مشایخی یادآور شد: حضور طراحان، بازی سازان، تهیه کنندگان، کارگردانان و هنرمندان در کنار هم می‌تواند فضای نمایشگاه را متحول و از نقطه نظرات آن‌ها به نحو احسن استفاده شود.
وی همچنین به بازیهای مهیج غربی اشاره کرد و افزود: بازی سازان باید در ساخت بازی از تنوع استفاده کنند تا برای مخاطب جذابیت داشته باشد.
بازیگر مجموعه تلویزیونی «ستایش» به اثرگذاری بازی‌های رایانه‌ای در میان کودکان و نوجوانان اشاره کرد و گفت: بازی‌های رایانه‌ای به سرعت میان قشر کودک و نوجوان نفوذ کرده و این بازی‌ها تنها با جذابیت و محتوای باکیفیت می‌تواند با تولیدات خارجی رقابت کند.
سومین نمایشگاه وجشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران، مردادماه امسال برگزارمی شود.

نمایشگاه وجشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر