کد خبر: 8761 A

در مراسم اختتامیه پانزدهمین دوره جشنواره پایان نامه سال دانشجویی و یازدهمین دوره پژوهش بر‌تر دانشجویی؛ از شهید مجید شهریاری به عنوان یکی از اساتید نمونه قدردانی خواهد شد.

ایلنا: در مراسم اختتامیه پانزدهمین دوره جشنواره پایان نامه سال دانشجویی و یازدهمین دوره پژوهش بر‌تر دانشجویی که ۱۶ مهرماه در پژوهشکده فرهنگ، هنر و معماری جهاد دانشگاهی برگزار می‌شود، از شهید مجید شهریاری به عنوان یکی از اساتید نمونه قدردانی خواهد شد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی، این جشنواره در سه بخش به صورت اصلی، جنبی و ویژه انجام می‌شود که در بخش اصلی پایان نامه‌های فارغ التحصیلان دوره‌های کار‌شناسی ارشد و دکترای دانشگاه‌ها و حوزه‌های علمیه کشور در گروه‌های فنی و مهندسی، پزشکی و دامپزشکی، معماری و هنر، علوم انسانی و اجتماعی، کشاورزی و منابع طبیعی، علوم پایه و علوم دینی (جایزه علامه شیخ بهایی) مورد ارزیابی قرار گرفته است.

بنابر گزارش دبیرخانه پانزدهمین دوره جشنواره پایان نامه سال دانشجویی و یازدهمین دوره جشنواره پژوهش بر‌تر دانشجویی، ۵۳۲ پایان نامه در مقطع کار‌شناسی ارشد و دکتری به دبیرخانه رسیده است.
در پانزدهمین دوره جشنواره پایان نامه سال دانشجویی ۱۸ نفر برگزیده و ۳۴ نفر شایسته تقدیر شناخته شده‌اند.
۸۰ درصد شرکت کنندگان در این جشنواره از دانشگاه‌های دولتی و ۲۰ درصد از دانشگاه غیر دولتی هستند.
در این جشنواره همچنین از شهید دکتر مجید شهریاری که راهنمایی پایان نامه ‹‹تولید و نشاندارسازی ایتروبیوم ۱۷۵ جهت مصارف پزشکی هسته ای›› بر عهده داشته است و دکتر تورج محمدی که راهنمایی طرح پژوهشی ‹‹توسعه تکنولوژی و به کارگیری غشاهای پلیمری و سرامیکی برای جداسازی پسابهای نفتی›› را بر عهده داشته، به عنوان اساتید راهنمای برگزیده قدردانی خواهد شد.

این جشنواره از سوی سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی و با همکاری، نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، وزارت ورزش و جوانان، سازمان همیاری اشتغال فارغ التحصیلان جهاددانشگاهی، معاونت گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برگزار می‌شود.

پانزدهمین دوره جشنواره پایان نامه سال دانشجویی و یازدهمین دوره پژوهش بر‌تر دانشجویی از ساعت ۱۰ تا ۱۲ روز یکشنبه ۱۶ مهر در پژوهشکده فرهنگ، هنر و معماری جهاد دانشگاهی به نشانی خیابان انقلاب، بین خیابان فلسطین و چهارراه ولیعصر (عج)، نبش خیابان شهید برادران مظفر جنوبی برگزار می‌شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر