کد خبر: 93741 A

رئیس سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی از تأسیس جمعیت خیریه دانشجویی «یاریگران» توسط این سازمان خبر داد.

ایلنا: رضا فریدزاده رئیس این سازمان اعلام کرد: در راستای حمایت از دانشجویان نیازمند و همچنین بهره­ گیری از توان دانشگاهیان و دانشجویان در استان­های کشور، کانون­های خیریه ـ دانشجویی «یاریگران» در تمامی شعب این سازمان در سراسر کشور تأسیس می‌شود.
به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی سازمان دانشجویان ایران، فریدزاده، با اعلام این خبر افزود: خیریه یاریگران به میمنت ماه مبارک رمضان، تأسیس شده و ستاد مرکزی آن در تهران بوده و نقش هماهنگ­ کننده ­ی شعب خود را در سراسر کشور خواهد داشت.
وی با اشاره فعالیت‌های کلیدی این سازمان در حوزه مناطق محروم و اردوهای جهادی دانشجویی، از فعالیت­های پیش‌بینی شدهٔ این خیریه­، به کمک­ رسانی علمی و آموزشی در مناطق محروم استان مرتبط اشاره کرد که در طول سال و با یاری اساتید و دانشجویان دانشگاه­‌های هر استان برگزار خواهد شد.
رئیس سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی آغاز فعالیت رسمی این خیریه را مهرماه سال جاری و هم زمان با بازگشایی دانشگاه‌ها برای سال تحصیلی ۹۳-۹۲ اعلام کرد و گفت: نحوه­ ی ارتباط با جمعیت خیریه دانشجویی «یاریگران» و شرکت در فعالیت­‌های آن در‌‌ همان زمان به اطلاع دانشجویان و دانشگاهیان خواهد رسید.

جمعیت خیریه دانشجویی «یاریگران»
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر