کد خبر: 93853 A

بازی‌سازانی که برای حضور در سومین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای ثبت نام کرده‌اند باید تا ساعت 16 امروز شنبه 12 مردادماه نسخه نهایی آثار خود را به دبیرخانه این رویداد فرهنگی تحویل دهند.

ایلنا: مسوول اجرایی سومین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای گفت: علاقه مندان برای حضور در این رویداد باید نسخه نهایی آثار خود را تا ساعت ۱۶ امروز شنبه به دبیرخانه این جشنواره ارائه کنند.

به گزارش ایلنا، محمدرضا مجد افزود: بازی سازانی که برای حضور در سومین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای ثبت نام کرده‌اند باید تا ساعت ۱۶ امروز شنبه ۱۲ مردادماه نسخه نهایی آثار خود را به دبیرخانه این رویداد فرهنگی تحویل دهند.

وی یادآور شد: نسخه اولیه ارائه شده بازی‌ها ملاک ارزیابی نخواهد بود و نسخه‌های نهایی داوری خواهد شد.

مسوول اجرایی سومین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تاکید کرد که تنها بازی‌هایی در این رویداد فرهنگی مورد ارزیابی قرار می‌گیرد که نسخه نهایی آن تا ساعت ۱۶ امروز به دبیرخانه جشنواره تحویل داده شود.

مجد گفت: این زمان به هیچ عنوان تمدید نمی‌شود و آثاری که پس از مدت زمان تعیین شده به دبیرخانه ارسال شود از داوری در سومین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران کنار گذاشته خواهد شد.

«مصطفی رحماندوست»، «امیر محمد دهستانی»، «سهیل دانش اشراقی»، «آرش رادکیا»، «یاسر ژیان»، «پیام آزادی»، «سید محمود موسوی‌نژاد»، «هادی اسکندری»، «میرحسین حسینیان»، «مهدی زنگنه»، «نورا حق پرست»، «سید علی سید اف» و «امیر محمد رضایی» هیات داوران این رویداد فرهنگی را تشکیل می‌دهند.

سومین جشنواره بازیهای رایانه‌ای در قالب بخش‌های اصلی و نگاه ویژه برگزار خواهد شد.

همچنین در این دوره، بازی‌های بخش مستقل در بخش‌های مختلف بصورت جداگانه و در ارزیابی نسبت به یکدیگر جدا از بازی‌های حمایت شده داوری می‌شود.

سومین جشنواره و نمایشگاه بین المللی بازی‌های رایانه‌ای تهران از ۲۲ تا ۲۶ مرداد ماه در مصلای امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.

جشنواره بازی یارانه های
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر