کد خبر: 9893 A

در ادامه سلسله نشست‌های رونمایی کتاب، کتاب راه و رسم همسرداری در جامعه امروز رونمایی می‌شود.

ایلنا: در مراسم رونمایی كتاب که در ادامه سلسله نشست‌های رونمایی کتاب تحت عنوان دوشنبه‌های کتاب اندیشه برگزار می‌شود، مجموعه «راه و رسم همسرداری در جامعه امروز» نوشته امین الله اکبری رونمایی می‌شود.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی فرهنگ سرای اندیشه، این مراسم با حضور نویسنده، ناشر و منتقد روز دوشنبه ۱۷ مهر ساعت ۱۶ در سالن اجتماعات فرهنگ سرای اندیشه واقع در خیابان شریعتی، نرسیده به پل سید خندان، بوستان هلال احمر برگزار شده و حضور برای عموم علاقمندان آزاد می‌باشد.

کتاب «راه و رسم همسرداری در جامعه امروز» دارای ۶ بخش اعم از «اهداف و فلسفه ازدواج و ویژگی‌های همسران»، «مراسم و آداب ازدواج و نحوه رسیدن به آرامش و سکون»، «وظایف مرد در قبال همسر خود (زن‌داری)»، «اهمیت و جایگاه زنان و وظایف آنان در رابطه با شوهرداری»، «تعدد زوجات و مسئله ازدواج موقت» و «مسئله طلاق و راه‌های جلوگیری از آن» است که در ۲۰۸ صفحه توسط انتشارات قدیانی منتشر شده است.

در بخشی از این کتاب می‌خوانیم: مردی که نسبت به همسرش غیرت نورزد و او را به حال خود‌‌ رها کند، در واقع نگران او نیست و او را متعلق به خود نمی‌داند و اگر نگران باشد و زن را تنها دوست و شریک زندگی خویش بداند نسبت به او غیرت می‌ورزد و هرگونه ارتباط غیراخلاقی و غیرعقلانی وی با دیگران را بر نمی‌تابد

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر