کد خبر: 9897 A

اولین حلقه کارآفرینان ملی در حاشیه چهارمین نشست کانون کارآفرینی و مخاطبان کسب وکار در فرهنگسرای فردوس تشکیل شد.

ایلنا: «سید مهدی شریف‌زاده» رئیس فرهنگسرای کار در آیین افتتاح این طرح گفت: فرهنگسرای کار بامشارکت شبکه رادیویی اقتصاد در راستای توجه به پیام مقام معظم رهبری و نامگذاری سال۹۱به نام «تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی»، حمایت از تولیدکنندگان داخلی و معرفی کارآفرینان و فعالان حوزه کسب وکار اقدام به برپایی نشست‌هایی باعنوان کانون کارآفرینی وکسب وکار کرده است.
به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای کار، وی افزود: در این نشست‌ها کارآفرینان بر‌تر کشور معرفی و چگونگی موفقیت آنان مورد بررسی قرار می‌گیرد. همچنین به سوالات شهروندان در زمینه تولید وکسب وکار پاسخ داده می‌شودو نیز علاقه مندان در زمینه‌های سرمایه گذاری و کسب و کاربه تبادل تجربیات خود می‌پردازند.
شریف‌زاده با اعلام خبر برگزاری این جلسات کارآفرینی هر ماه در یکی از مناطق شهر تهران گفت: در این نشست‌ها موضوعاتی درخصوص اهمیت کارآفرینی در رشد و ثبات اقتصادی جامعه، استفاده ازمنابع و فرصت‌های موجود برای ایجاد کسب و کار، نقش مشاور در رسیدن به کسب و کار موفق، نداشتن ترس از شکست و ضرورت‌های طی دوره‌های آموزشی کسب و کار بررسی می‌شود و در حاشیه برنامه علاقه مندان می‌توانند به عضویت در کانون مخاطبان کسب وکار درآیند.
درابتدای این نشست علی شاه حسینی از کارآفرینان بر‌تر در حوزه کسب و کار در ادامه مباحث جلسات گذشته نکاتی را در خصوص کسب وکارموفق و سرمایه گذاری و مهارت‌های آن برای حاضرین مطرح کرد در ادامه کیوان نقره کار از کارآفرینان و فعالان در زمینه IT به موضوع رایانه ولزوم شناخت کاربردهای این سیستم در فعالیت‌های سرمایه گذاری و اقتصادی اشاره کردو گفت یکی از رازهای موفقیت در این عرصه توانایی انجام امور کاری و سرمایه گذاری از طریق اینترنت و شناخت سایت‌های اقتصادی است، بدین وسیله شمامی توانید از کلیه امور در زمان کوتاه و با کمترین خطا بهره‌مند شوید.
پس از صحبت‌های وی؛ غلامرضاکاظمی دینان مشاور ارتباطات مدیر عامل بانک سامان و ملی و سرمایه و... درخصوص انواع ارتباطات سخن گفت. وی ضمن معرفی انواع ارتباط: ۱-ارتباط باخود۲-ارتباط با خدا۳-انسان با انسان۴- انسان با طبیعت۴-مشارکت ۵-ارتباط باماشین به تشریح هر یک از این موارد پرداخت.
غلامرضا ارجمندی مسوول خصوصی سازی بانک‌ها مباحثی را در خصوص نوع فعالیتشان در بازار سرمایه و چگونگی سرمایه گذاری موفق، برای علاقه مندان در این حوزه مطرح کرد.
در پایان این قسمت بعد از زمان کوتاهی استراحت و پذیرایی و اقامه نماز، با شروع اولین حلقه‌های کارآفرینی بهروز فروتن بنیانگذار و مدیرعامل گروه صنایع غذایی بهروز، جمشید عدالتیان عضو هیأت نمایندگان اتاق‌ بازرگانی ایران و تهران نیز به جمع کار‌شناسان نشست پیوستندو به سوالات علاقه مندان در هر شاخه پاسخ دادند.
این برنامه هر ماه در یکی از فرهنگسراهای تهران برپا می‌شود و علاقه مندان می‌توانند جهت شرکت به سایت kar. farhangsara. irمراجعه و یا از طریق رادیو اقتصاد با موج اف‌ام. ردیف ۹۸مگاهرتز از برنامه‌های آینده ما مطلع شوند،

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر