کد خبر: 99261 A

سومین برنامه «کتابخانه قلقلکی» خانه فرهنگ آیه در فصل تابستان که با هدف پربارتر کردن اوقات فراغت کودکان، روز سه شنبه 5 شهریورماه ساعت 10 برگزار می شود، به کارگاه پژوهش اختصاص دارد.

ایلنا: در کارگاه پژوهش، مطالعات و پژوهش در امر خلاقیت، اندیشه و تربیت کودکان و نوجوانان توسط «احمدرضا آذربایجانی» کارشناس برنامه مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

هدف از برگزاری برنامه کتابخانه قلقلکی با موضوع کارگاه پژوهش، پرورش خلاقیت دیداری، تقویت نگاه تجسمی و تحلیلی در کودکان است.
خاطرنشان می‌شود؛ «احمدرضا آذربایجانی» کارشناس ارشد الهیات است که تالیف بیش از 25 عنوان کتاب در حوزه کودک و نوجوان با موضوعات آموزش هنر تجسم (خلاقیت دیداری) و برگزاری کارگاه های اندیشه، خلاقیت، تربیتی و روانشناسی را در کارنامه خود دارد.
علاقمندان برای شرکت در این برنامه می توانند به خانه فرهنگ آیه واقع در شهرک اکباتان، خیابان اصلی فاز یک، روبروی ورزشگاه راه آهن مراجعه کرده و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 44667633 تماس بگیرند.
همچنین نشانی اینترنتی ferdos.farhangsara.ir برای كسب اطلاعات بیشتر از دیگر برنامه‌های مراکز فرهنگی هنری منطقه 5 درنظر گرفته شده است.

 

فرهنگسرای فردوس خانه فرهنگ آیه مدیریت منطقه 5 سازمان فرهنگی هنری کتابخانه قلقلکی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر