کد خبر: 99597 A

با حکم رئیس بنیاد،

فتح‌اله مجتبایی، رضا داوری‌اردکانی، غلامرضا اعوانی، محمدحسن نامی، حکمت‌اله ملاصالحی، محمدرضا مخبر دزفولی و غلامعلی حداد عادل به عنوان اعضای بیناد ایرانشناسی منصوب شدند.

ایلنا: اولین نشست رسمی هیئت امنای بنیاد ایران‌شناسی، در دورِ جدید، با حضور آیت‌الله سیدمحمد خامنه‌ای، ریاست بنیاد و تمامی اعضای حقیقی هیئت امنای بنیاد ایران‌شناسی و غلامعلی حدادعادل، رئیس فرهنگستان زبان و ادب فارسی، به عنوان عضو حقوقی، برگزار شد.
به گزارش ایلنا، در این جلسه آیت‌الله سیدمحمد خامنه‌ای پس از خیر مقدم به حاضران و ذکر خیری از مؤسس بنیاد، مرحوم دکتر حسن حبیبی، به دلایل ضرورت تشکیل این بنیاد و اهمیت فرهنگی، اجتماعی و راهبردی آن در راستای حفظ استقلال ملی و شناخت و معرفی هویت ایرانی- اسلامی ملت بزرگ ایران پرداختند. همچنین اعضای دورِ جدید فتح‌اله مجتبایی، رضا داوری‌اردکانی، غلامرضا اعوانی، محمدحسن نامی، حکمت‌اله ملاصالحی و محمدرضا مخبر دزفولی احکام خود را از ریاست بنیاد ایران‌شناسی دریافت کردند.
در ادامة این نشست اعضای هیئت امنای بنیاد ایران‌شناسی به بحث و بررسی درخصوص اقدامات ضروری و اولیه پرداختند و درخصوص احیای بنیاد و گسترش و عمق‌بخشی به کارهای پژوهشی، ارتباطی و بین‌المللی آن مطالبی را بیان کردند. همچنین پس از صرف نهار این جلسه ادامه یافت و تصمیمات مذکور برای اجرا به مدیریت امور اجرایی ابلاغ شد و صورتجلسة امور اداری و مالی نیز به تصویب حاضران رسید.

بنیاد ایرانشناسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر