کد خبر: 11111 A

نخستین جشنواره بین المللی فیلم، عکس و فیلمنامه شهدای جهاد علمی 14 و 15 آذر ماه به دبیری یزدان عشیری در تهران برگزار می شود.

خستین مسابقه فیلمنامه نویسی شهدای جهاد علمی همزمان با برگزاری جشنواره بین المللی فیلم و عکس شهدای جهاد علمی در کشور برگزار می شود.

 به گزارش ایلنا یزدان عشیری دبیر نخستین جشنواره بین المللی فیلم شهدای جهاد علمی با اعلام این خبر افزود: سینما به عنوان رسانه ای موثر و از موثرترین رسانه ها در بازشناسی و آگاهی بخشی به افکار عمومی و روشنگری اذهان جوانان و نوجوانان نقش اساسی دارد و پیش بینی مسابقه فیلمنامه نویسی در دل جشنواره فیلم و عکس شهدای جهاد علمی با هدف بسترسازی و ایجاد زمینه های مشارکت و هم فکری و هم اندیشی نویسندگان و فیلمنامه نویسان کشور طراحی و پیش بینی شده است.

وی ادامه داد: اطمینان داریم این بخش ظرفیت های تازه ای را در حوزه فیلمنامه نویسی با محوریت شهدای جهاد علمی و اهتمام به نقش و جایگاه ممتاز شهدای جهاد علمی و بسترسازی برای شناخت ابعاد شخصیتی و تفکرات ارزشمند این عزیزان و نخبگان به نسل های جوان و نوجوان فراهم می آورد.

دبیر جشنواره بین المللی فیلم شهدای جهاد علمی با اشاره به مهلت ارسال آثار برای شرکت در بخش مسابقه فیلمنامه نویسی این جشنواره یادآور شد: 30 آبان آخرین مهلت ارسال فیلمنامه به دبیرخانه این جشنواره است و علاقمندان می توانند آثارشان را به نشانی دبیرخانه تهران، خیابان انقلاب، روبروی درب اصلی د انشگاه تهران، پلاک1246 طبقه سوم ارائه یا ارسال نمایند.

وی؛ پاسداشت مجاهدت های شهدای شاخص جهاد علمی در راه پیشرفت و استقلال کشور، تبیین مقام علمی و معنوی شهدای جهاد علمی، گسترش فعالیت های فرهنگی، هنری مرتبط با شهدای جهاد علمی و انسجام بخشی به آثارهنری و فرهنگی در راستای مقام و منزلت علم جهادی و توجه به موضوع نخبه کشی و استعمار علمی غربی ها را از جمله اهداف این جشنواره عنوان کرد و افزود: هشت فیلمنامه نویس برتر در این جشنواره انتخاب و معرفی می شوند.

 نخستین جشنواره بین المللی فیلم، عکس و فیلمنامه شهدای جهاد علمی 14 و 15 آذر ماه به دبیری یزدان عشیری در تهران برگزار می شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر