کد خبر: 1273 A

حسن حسن دوست:

هر نوع رشته فیلم سازی برای پویایی و ادامه دادن روند روبه رشدش نیارمند رقابت کردن است و برگزاری جشنواره‌ها این فرصت را به خوبی در اختیار شرکت کنندگان قرار می‌دهد.

ایلنا:حسن حسن دوست تدوینگر با سابقه سینما در گفت‌و‌گو با ستاد خبری جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران در باره برگزاری این جشنواره گفت: هر نوع رشته فیلم سازی برای پویایی و ادامه دادن روند روبه رشدش نیارمند رقابت کردن است و برگزاری جشنواره‌ها این فرصت را به خوبی در اختیار شرکت کنندگان قرار می‌دهد تا فیلم‌هایشان را در معرض دید و قضاوت قرار بدهند.

 به گزارش ایلنا وی با اشاره به روح جویای رقابت بین جوان‌ها افزوذ: جوان‌ها به دلیل مقتضای سنشان علاقه زیادی به دیده شدن دارند و جشنواره فیلم کوتاه تهران هم با توجه به ابعاد وسیع برگزاریش و حضور فیلم‌های شاخص مکان مناسبی برای به بروز و ظهور در آمدن این توانایی‌ها است.

وی در ادامه افزود: درتمام رشته‌ها چه ورزشی و چه علمی رقابت سازنده و مثبت است.
تدوینگر مروارید با مهم برشمردن برگزاری کلاس‌های آموزشی تاکید کرد: کلاس‌های آموزشی موقعی اثر گذار خواهد بود که با برنامه و هدفمند و با طراحی بلند مدت انجام شده باشد و به رشد سطح علمی فیلم سازان جوان کمک کند.
بیست و نهمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران توسط انجمن سینمای جوانان ایران از ۱۰ تا ۱۶ مهرماه در تهران به دبیری «هاشم میرزاخانی» برگزار می‌شود

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر